World of Warcraft oferuje 50% bonusu do zdobywanego doświadczenia

World of Warcraft: Shadowlands powoli zmierza ku końcowi. W oczekiwaniu na debiut Dragonflight fani retaila mają do rozegrania ostatni, czwarty sezon. Zanim jednak trafi on na oficjalne serwery, można wbić maksymalny poziom na którymś z altów.

Gracze World of Warcraft zainteresowani są aktualnie przede wszystkim ekspansją Dragonflight, która zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Rozpoczęła się właśnie alpha, pojawiają się kolejne drzewka talentów, a eksperci od MMORPG Blizzarda analizują nowe pomysły deweloperów.

W ramach rozwoju Shadowlands, trwającej wciąż ekspansji World of Warcraft, został jednak jeszcze jeden etap. Już 2 sierpnia ma rozpocząć się czwarty sezon. Miłośnicy Raidów będą mogli powrócić do wszystkich Raidów z Shadowlands z różnymi modyfikatorami. Gracze skupiający się z kolei na Mythic+ dostaną kilka starszych dungeonów.

Reklama

Zanim Sezon 4 zostanie oficjalnie rozpoczęty, Blizzard zaoferował graczom 50% bonusu do XP dla wszystkich postaci, których level znajduje się w przedziale 10-59. Wystarczy zalogować się do gry, bonus stanie się aktywny i potrwa do rozpoczęcia czwartego sezonu, przez następne dwa tygodnie.

Jest to oczywiście przede wszystkim świetna okazja, żeby rozważyć stworzenie alta. Sezon 4 ponownie podniesie maksymalny item level postaci. Teraz można więc wbić maksymalny poziom, 80 Renown i kupić podstawowy ekwipunek, aby wejść w następny sezon nową postacią. Levelowanie w World of Warcraft w normalnych warunkach nie trwa już zbyt długo. Z bonusem 50% do XP będzie to błahostka, która doświadczonym graczom zajmie maksymalnie dwa wieczory.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft | Blizzard Entertainment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama