Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstanie film na podstawie Gears of War

Firma Microsoft ujawniła, że trwają prace nad ekranizacją serii strzelanek Gears of War. Podkreślono jednocześnie, że film nie będzie bezpośrednią adaptacją gier.

Podczas transmitowanego na żywo wydarzenia, które zorganizowano z okazji zaplanowanej na przyszły tydzień premiery Gears of War 4, ujawniono, że powstaje film kinowy oparty na serii. Za projekt odpowiedzialna jest wytwórnia Universal Pictures.

Reklama

Producentami obrazu zostali Scott Stuber oraz Dylan Clark. Pierwszy z panów pracował między innymi nad komedią "Ted" oraz sensacyjnym "Królestwem", zaś drugi maczał palce przy "Genezie planety małp".

Rod Ferguson, który jest szefem sprawującego pieczę nad serią Gears of War studia The Coalition, w rozmowie z serwisem Variety zasugerował, że film nie musi być bezpośrednią adaptacją cyklu. Podkreślił, że kino i gry to dwa osobne media.

Szczegółów na temat projektu na razie nie podano. Nieznane jest jeszcze nazwisko reżysera oraz scenarzysty, brak też informacji dotyczących obsady. Nie ujawniono również chociażby przybliżonej daty premiery.

Dowiedz się więcej na temat: Gears of War

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje