Powstaje nowy horror. Fani "Obcego" będą zadowoleni?

Survios Studio ogłosiło, że pracuje nad nowym horrorem. "Aliens" będzie produkcją skierowaną dla fanów słynnego "Obcego". Entuzjaści tego rodzaju rozrywki na pewno już zacierają ręce. Jest to już kolejna produkcja horroru, która ma mieć swoją premierę w najbliższej przyszłości. Horrory niewątpliwie mają swój bardzo dobry okres.

Amerykańskie studio Survios nie ma na swoim koncie jeszcze wielkich produkcji z sektora AAA. Ich najbardziej znanymi dziełami są The Walking Dead: Onslaught, Sprint Vector czy dwa tytuły powiązane z legendarnym fikcyjnym pięściarzem - Rockym Balboą - Creed Champions: Big Rumble Boxing oraz Creed: Rise to glory.

Firma specjalizuje się głównie w grach na VR. Produkcje tej firmy zdobywały uznanie na wielu różnych galach rozdania nagród w branży gamingowej. Od 2014 do 2019 roku Survios Studio zgarnęło aż dziewięć statuetek w różnych kategoriach. Teraz wszystko wskazuje na to, że Amerykanie zabierają się za bardzo poważną produkcję. Będzie to horror "Aliens".

Reklama

Produkcja ta ma mieć tryb rozgrywki jednoosobowej (offline) i posiadać bardzo immersyjny system rozgrywki. Cenną informacją może być fakt, ze fabuła produkcji ma zostać osadzona pomiędzy filmami Obcy: ósmy pasażer Nostromo oraz Obcy: decydujące starcie, co na pewno będzie bardzo intrygującym dodatkiem do wyżej wspomnianych filmów.

Jednak jak na razie nie mamy jeszcze zbyt wielu szczegółowych informacji. Wiemy jednak, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 5. Oznacza to, że dostaniemy prawdopodobnie grafikę o doskonałej jakości.

To właśnie zapewnia silnik stworzony przez Epic Games. Jak na razie nie ma jednak żadnych zapowiedzi obrazkowych czy trailerów filmowych. Prawdopodobnie dowiemy się więcej za kilka dni podczas eventu Comic-Con w San Diego. Wówczas organizatorzy przewidują panel, w którym uczestniczyć będą przedstawiciele studia Survios. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horrory
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama