Reklama

PlayStation Plus: Czego spodziewać się po nowym abonamencie?

​Sony zapowiada nową erę gamingowych subskrycji. Na blogu PlayStation pojawił się wpis informujących graczy, czego mogą spodziewać się po nowym Plusie.

Niemalże od momentu powstania Xbox Game Passa gracze zastanawiali się, kiedy jakąś odpowiedź na tę usługę stworzy Sony. Game Pass kosztuje niewiele i oferuje subskrybentom setki nowych gier, które czasami debiutują nawet wewnątrz popularnego abonamentu Microsoftu. Z roku na rok liczba użytkowników rośnie, co ostatecznie faktycznie zmusiło Sony do odpowiedzi.

Wielkimi krokami zbliżamy się w rezultacie do zmian PlayStation Plusa, które zapowiedziało pod koniec marca Sony. Nowy abonament będzie dzielił się na kilka poziomów.

Reklama

Osoby niezainteresowane dostępem do szerzej biblioteki gier będą mogły dalej kupować standardową usługę, aby dalej grać online na konsolach PlayStation. Miłośnicy single playerów będą jednak mogli za nieco większe pieniądze wykupić dostęp do setek tytułów. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące nowego PlayStation Plusa Sony opublikowało nowy wpis na blogu.

W treści dowiadujemy się między innymi, że jednym z priorytetów tej usługi jest dostarczanie gier wysokiego kalibru. Subskrypcja zadebiutuje w rezultacie z kilkoma bardzo znanymi i lubianymi tytułami pokroju Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Red Dead Redemption 2 czy Returnal.

Wygląda jednak na to, że nawet najdroższy poziom subskrypcji nie będzie oferował dostępu do nowych gier Sony. Jeżeli zależy wam na jak najszybszym ograniu ekskluzywnych dla PlayStation produkcji, wciąż będziecie musieli zapłacić za nie pełną cenę w okolicach premiery.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy