PS Plus Premium: Syphon Filter dostępny w usłudze z opcją trofeów

​Pamiętacie kultową produkcję "Syphon Filter"? Bend Studio, czyli twórcy odpowiedzialni za powstanie tej gry poinformowali, iż ta zadebiutuje w usłudze PlayStation Plus Premium. Nie będzie to jednak zwykły debiut...

"Syphon Filter" to kultowa strzelanka przynależąca do gatunku tych, w których zaprojektowany świat obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Seria gier o tym tytule pojawiła się na rynku z inicjatywy studia Sony Bend.

Dzieło uznawane jest za prawdziwą perełkę powstałą z ramienia Sony Interactive Entertainment. Pierwsza produkcja "Syphona" zagościła na rynku w lutym 1999 roku... na konsoli PlayStation 1. Ogromny sukces tej klasycznej gry dał podwaliny do powstania kolejnych produkcji z serii.

Reklama

I tak oto na gamingowym rynku uświadczyliśmy "Syphon Filter 2" - dokładnie rok po premierze jedynki, "Syphon Filter 3" - rok po premierze dwójki i kilka innych dzieł, silnie nawiązujących do legendy pierwszych części.

"Syphon Filter" w PlayStation Plus Premium. Gotowi na zdobywanie trofeów?

Wszyscy fani serii powinni teraz złapać głęboki oddech, zapiąć pasy i wysłuchać radosnej nowiny. Bend Studio ogłosiło w swoich mediach społecznościowych, że "Syphon Filter" zadebiutuje w ramach usługi PlayStation Plus Premium najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu.

Debiut ten okraszony będzie jeszcze jedną ciekawą rzeczą. Wszyscy gracze otrzymają możliwość zdobywania trofeów podczas rozgrywki, co powinno stanowić satysfakcjonującą wieść dla każdego kolekcjonera cyfrowych pucharów.

Jak widać, PlayStation zmienia politykę działania swoich płatnych usług, a aktualnie obserwujemy pokłosie tych przemian.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PS Plus Premium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy