Reklama

Pierwsza godzina z Shadow Warrior 2

​Do internetu trafił obszerny materiał wideo, prezentujący pierwszą godzinę z polskiego Shadow Warrior 2. Lojalnie jednak ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami.

Do premiery opracowywanej przez rodzime studio Flying Wild Hog produkcji pozostały jeszcze godziny - tytuł zadebiutuje już jutro. Niektórzy już jednak grają i podzielili się obszernym zapisem z rozgrywki.

Reklama

Serwis AllGamesDelta opublikował film pokazujący pierwszą godzinę z Shadow Warrior 2. W materiale pokazano między innymi prolog, który pełni rolę samouczka wyjaśniającego podstawowe mechanizmy zabawy.

Nie zabrakło oczywiście brutalnych starć z demonicznymi przeciwnikami. Jednocześnie warto zaznaczyć, że w filmie można natknąć się na informacje zdradzające szczegóły fabuły, dlatego jeśli ktoś nie chce popsuć sobie zabawy, radzimy ominąć nagranie.

Shadow Warrior 2 jest kontynuacją wydanej w 2013 roku odświeżonej wersji produkcji, która z kolei oryginalnie ukazała się w 1997 roku. Gracze ponownie wcielą się w Lo Wanga - najemnika rozprawiającego się z demonami. W walce bohater korzysta zarówno z broni białej, jak i palnej.

Produkcja dostępna będzie na PC, ale w planach są też wersje na Xbox One i PlayStation 4. Dokładna data premiery wydań konsolowych nie jest znana, ale powinny ukazać się na początku przyszłego roku.

Wspomniany materiał prezentujący pierwszą godzinę z rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Shadow Warrior 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje