Pedro Pascal nie mógł wejść na wystawę poświęconą jemu samemu. Kuriozalny powód

Aktor Pedro Pascal, społeczności graczy najbardziej znany z roli w serialu HBO The Last of Us pojawił się na wystawie sztuki, która miała być poświęcona jego postaci. Jednak na miejscu spotkała go niespodzianka.

Aktorowi odmówiono wstępu, a cała wystawa okazała się być zamknięta w dniu, kiedy Pascal pojawił się na miejscu. Autorem ekspozycji jest Heidi Gentle Burrel, a swoje prace prezentuje w Rhodes Gallery w Margate, w angielskim hrabstwie Kent. Wystawa “The ADHD Hyper Fixation And Why It Looks Like I Love Pedro Pascal" skupia się na postaci aktora i zawiera różnego rodzaju instalacje multimedialne. Nic więc dziwnego, że Pascal postanowił odwiedzić muzeum... Problem w tym, że pojawił się na miejscu w niedzielę.

Reklama

Gwiazdor seriali Mandalorian oraz The Last of Us próbował wejść na teren wystawy w towarzystwie aktora Russela Toveya oraz właściciela innej galerii, Roberta Diamenta, którzy obaj są prowadzącymi podcast Talk Art. Cała grupa udostępniła na swoich kontach na instagramie zdjęcie jak stoją przed zamkniętą galerią.

Jessica Rhodes Robb, współwłaścicielka galerii Rhodes powiedziała w wywiadzie dla BBR, że była niezwykle zmartwiona faktem, że Pascal nie mógł wejść na teren wystawy i mógł obejrzeć ją jedynie przez okno. “Wystawa Heidi jest absolutnie fenomenalna i jesteśmy dumni, że otrzymała rozgłos na jaki zasłużyła. Jednak zmartwił mnie fakt, że aktor i jego towarzysze nie mogli wejść, a nasza polityka zamkniętej galerii w niedziele prawdopodobnie ulegnie zmianie. Wyślemy Pedro prezent jako formę przeprosin."

Pedro Pascal może mieć kolejną szansę by zobaczyć wystawę jeśli nadal będzie w Anglii - ekspozycję można bowiem odwiedzać do 1 września.

Aktor wystąpił w roli Joela w serialowej wersji hitu PlayStation, The Last of Us. Show doczeka się już wkrótce drugiego sezonu, po tym jak stało się drugim w historii najlepiej odebranym serialem - po Domu Smoka. Jednak produkcja kolejnego sezonu nie ma szans na szybki start, z racji trwającego startu scenarzystów i aktorów zrzeszonych w SAG-AFTRA.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pedro Pascal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy