Reklama

Ogłoszono Deadpoola na VR

Jeżeli kiedykolwiek chciałeś wcielić się w postać z komiksów Marvela to teraz będziesz miał na to okazję! Studio ogłosiło, że ich antybohater pojawi się w Marvel Power United VR.

Produkcja ma być tytułem ekskluzywnym na Oculus Rifta. Do czterech graczy wcieli się w komiksowe postaci i będzie walczyć z przeciwnikami za pomocą swoich zdolności. Podczas D23 Expo w Los Angeles, Disney ujawnił 3 grywalnych herosów- Hulka, Kapitan Marvel, Rocket Raccoon.

Teraz dochodzi do tej ekipy Deadpool. Producenci ogłosili go wraz z nowym trailerem, który obrazuje nam rozgrywkę antybohaterem. Trzymanie nóg na biurku, krojenie kataną przeciwników na kawałeczki i rzucanie ciętymi żartami w przeciwników - Deadpool jak się patrzy!

Reklama

Urywek gameplayu pokazuje nam jak nasza postać wykrzykuje do wrogów dowcipne uwagi, karykaturalne "Pew pew pew" podczas strzelania czy poniżające przeciwników "Headshot" po trafieniu w głowę.

Wprowadzenie do gry Deadpoola, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny jest świetnym ruchem marketingowym. Dokładnej daty wydania produkcji nie znamy, jednak twórcy przekonują, że premiera odbędzie się nie później niż w 2018 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy