Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

"Obcy: Przymierze" doczeka się gry stworzonej pod rzeczywistość wirtualną

​Trwają prace nad produkcją opartą na nadchodzącym filmie "Obcy: Przymierze". Tytuł tworzony jest z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej.

Za projekt odpowiada studio Fox Innovation Lab, które - jak sugeruje nazwa - należy do wytwórni 20th Century Fox. W ubiegłym roku zespół przygotował produkcję - również w technologii VR - bazującą na "Marsjaninie".

Reklama

Zbyt wielu szczegółów na temat powstającego tytułu na razie nie podano. Wiadomo, że w prace zaangażowany jest reżyser "Obcy: Przymierze" - Ridley Scott - pełniący funkcję producenta wykonawczego.

Twórcy obiecują, że podczas zabawy gracze "odkryją prawdziwe znaczenie terroru, przemieszczając się pomiędzy przerażającymi lokacjami należącymi do obcych". Poznają także "historię, w której każda decyzja może wpłynąć na życie lub śmierć".

Platform docelowych nie ujawniono, choć niewykluczone, że produkcja pojawi się na urządzeniach Oculus Rift, HTC Vive i PlayStation VR. Data premiery nie jest znana, ale najprawdopodobniej tytuł zostanie w wydany w okolicy debiutu filmu, który na ekrany polskich kin wejdzie 19 maja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje