Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy Mortal Kombat powstaje? Tak twierdzi "Jack Bauer"

Kiefer "Jack Bauer" Sutherland ma ręce pełne roboty - pracuje obecnie nad kolejnym sezonem serialu "24 godziny", a także nad Metal Gear Solid V: The Phanom Pain.

Okazuje się jednak, że nie są to jedyne projekty, w których aktor bierze udział - w jednym z wywiadów zdradził, że nagrywał dialogi na potrzeby... nowego Mortal Kombat. Co do tego, że kolejna część kultowej bijatyki powstaje, nie ma chyba wątpliwości - rozpoczęcie prac nad nową częścią cyklu po wydaniu w ubiegłym roku Injustice: Gods Among Us wydaje się prawdopodobne.

Reklama

Do tej pory nie pojawiły się jednak chociażby półoficjalne informacje potwierdzające, że rzeczywiście nowy Mortal Kombat powstaje. Nieoczekiwanie dostarczył ich - psując niespodziankę Warner Bros. - Kiefer Sutherland.

Aktor znany przede wszystkim ze świetnej roli Jacka Bauera w serialu "24 godziny" (powstaje kolejny sezon!) pracuje wraz z Hideo Kojimą nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, w którym wcieli się w Snake’a. W wywiadzie udzielonym serwisowi IGN zdradził jednak, że nowa część japońskiej serii nie jest jego jedynym growym projektem, którym zajmował się w ostatnich miesiącach.

"Wystąpiłem w Mortal Kombat i jest to ogromna gra, ale nie tak, jak MGS5" - mówi aktor.

Zaznaczył też, że jego praca nad nową odsłoną bijatyki zakończyła się - w porównaniu do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - stosunkowo szybko. Nie wiadomo, w kogo dokładnie się wcielił.

Oczywiście nie jest to jeszcze oficjalna zapowiedź, ale potwierdzenie - półoficjalne - raczej już tak. Swoją drogą - według plotek sprzed kilku miesięcy, nowy Mortal Kombat miałby się ukazać w 2015 roku i być powiazanym z nadchodzącym filmem kinowym. Ale to tylko nieoficjalne doniesienia.

Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje