Nowy Doom na filmowym zwiastunie

Walcz jak diabli. Po serii krótkich materiałów wideo prezentujących poszczególne elementy rozgrywki w nowym Doomie, doczekaliśmy się w końcu zwiastuna z prawdziwego zdarzenia.

Wyreżyserowany przez Joe’ego Kosinsiego filmik nosi tytuł "Walcz jak diabli" i ma w sobie wszystko to, z czym kojarzy się Doom, czyli "bezlitosną walkę, straszne demony i kozacką broń". W tle przygrywa zespół Refused.

Tytuł zostanie wydany w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wybory na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Za lokalizację odpowiada firma Bethesda, z kolei polską dystrybucją zajmie się Cenega. Premiera już 13 maja.

W wybranych sklepach dostępna będzie również Edycja Kolekcjonerska, która powstała we współpracy z firmą TriForce. Oprócz gry i metalowego pudełka, w jej skład wejdzie ekskluzywna figurka jednego z najbardziej ikonicznych dla gry demonów - upiora. Stoi ona na podświetlanej podstawce, która obraca się, dzięki wbudowanej turbinie, prosto z fabryki UAC na Marsie.

Autor: Dawid Sych

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje