Nintendo nie pojawi się na Gamescom w tym roku

Nintendo potwierdza, że ​nie pojawi się na targach Gamescom 2022, zamiast tego pojawi się na kilku mniejszych imprezach.

Nadchodzący Gamescom, który wystartuje pod koniec sierpnia, będzie obfitował w mnóstwo nowych zapowiedzi. Wygląda jednak na to, że zabraknie na niej nowości od jednego z gigantów branży. Nintendo w tym roku odpuściło.

W niedawnym oświadczeniu Nintendo potwierdziło, że nie pojawi się podczas targów Gamescom w sierpniu. Europejscy fani mogą być jednak spokojni - Nintendo będzie obecne na niektórych innych imprezach gamingowych, odbywających się na kontynencie: SWR Summer Festival czy Stuttgart Children and Youth Festival. Nintendo jednak nie puszcza pary z ust - nic nie wiadomo o grach, które będą prezentowane.

Reklama

Co z premierami od Nintendo?

Nintendo nie podało również powodu jego nieobecności podczas imprezy Gamescom, mimo że istnieje kilka tytułów, które fani z chęcią by zobaczyli. Czy można liczyć na to, że Nintendo pochwali się Breath of the Wild na jednym z mniejszych festiwali? To raczej wątpliwe.

Należy raczej spodziewać się, że Nintendo organizuje spory Nintendo Direct, na którym przedstawi wszystkie nadchodzące produkcje. Byłoby to oczywiście spełnieniem marzeń wielu graczy, którzy tylko czekają na datę premiery nowych przygód Linka.

Na razie jednak wszelkie przyszłe plany Nintendo to czyste spekulacje, a fani będą musieli poczekać, aż firma zdecyduje się powiedzieć coś więcej. Jest całkiem możliwe, że gry, na które wszyscy czekają, są jeszcze nie gotowe, a Japończycy chcą uniknąć niewygodnych pytań i sprawienia zawodu graczom.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy