Reklama

Nie musisz mieć konsoli w domu, by grać. Microsoft nawiązał współpracę z firmą Samsung

Mamy doskonałe wieści dla wszystkich posiadaczy telewizorów marki Samsung z funkcją Smart, które wydane zostały w 2022 roku. Modele te będą w stanie uruchomić gry z usługi Xbox Game Pass bez posiadania konsoli od Microsoftu. To wynik poszerzenia współpracy tych podmiotów.

Gry z Xbox Game Pass dostępne na telewizorach Samsunga. Nie musisz posiadać konsoli.

Wszystko będzie funkcjonować w oparciu o technologię Cloud Gaming, czyli popularnej chmury. Posiadacze najnowszych telewizorów Samsunga i jednocześnie subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymają możliwość grania... bez konieczności posiadania konsoli w swoich domach.

Współpraca Microsoftu z Samsungiem w obszarze gier nie jest żadną nowością. Już jakiś czas temu gry z XGP można było uruchomić na telefonach komórkowych z serii Galaxy od koreańskiego producenta. Teraz ta kolaboracja jeszcze bardziej się zacieśnia.

Reklama

Gamingowa usługa od Microsoftu oficjalnie zadebiutuje na telewizorach Samsung 2022 Smart TV już 30 czerwca bieżącego roku i początkowo będzie dostępna w 27 krajach.

Xbox Game Pass. Jak grać na telewizorach Samsunga:

  • Uzyskaj dostęp do aplikacji Xbox z Samsung Gaming Hub i zaloguj się na swoje konto Microsoft
  • Jeśli jesteś abonentem usługi Xbox Game Pass Ultimate, to masz dostęp do setek gier w chmurze. W przeciwnym wypadku musisz wykupić do niej członkostwo
  • Podłącz swój kontroler i ciesz się znamienitymi produkcjami w ramach popularnego Game Passa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy