Netflix rozdaje wysoko ocenianą grę. Jak możecie ją odebrać?

Death’s Door to tytuł, który na platformie Steam zgarnął aż... 91% pozytywnych recenzji. Grę w mobilnej wersji - i co ważne polskiej wersji językowej - możecie też odebrać na platformie Netflix. Oferta kierowana jest dla posiadaczy abonamentu popularnego serwisu VOD.

Netflix stawia coraz śmielsze kroki w dziedzinie gamingu. Półtora roku temu platforma ogłosiła swoje obszerne plany, które obejmowały powstanie gier inspirowanych popularnymi i lubianymi przez fanów serialami m.in. Dom z papieru, Gambit Królowej czy Too Hot to Handle.

Kilka dni temu ogłoszono, że seria Grand Theft Auto: The Trilogy w wersji Definitive Edition trafi na platformę Netflix już 14 grudnia. Gry: GTA 3, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas w mobilnym wydaniu będą dostępne w sklepie Google Play, App Store i w aplikacji mobilnej Netflixa.

Reklama

Death's Door za darmo dla posiadaczy abonamentu w serwisie Netflix

Teraz na posiadaczy subskrypcji Netflixa czeka kolejna gratka. Możecie bezpłatnie odebrać grę o tytule "Death’s Door" - oczywiście w wersji przystosowanej na urządzenia mobilne iOS oraz Android. Produkcja pierwotnie debiutowała w 2021 roku z inicjatywy studia Acid Nerve. Co ważne - tytuł po raz pierwszy dostępny jest w polskiej wersji językowej!

Fabularnie podczas zabawy wcielimy się w Kruka zajmującego się zbieraniem dusz zmarłych. Death’s Door łączy w sobie wiele elementów przygodowych, zręcznościowych oraz RPG. Sednem rozgrywki jest walka - zarówno wręcz, jak i przy użyciu magii. Warto dodać, że stale możemy ulepszać statystyki naszego bohatera.

Death’s Door wyróżnia się nietuzinkową oprawą wizualną, która potrafi cieszyć oko. Sama produkcja doceniona została przez graczy. Na Steamie posiada ona 91% pozytywnych recenzji, natomiast w serwisie Metacritic średnia not, jaka widnieje przy tym tytule to 8,0/10.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy