​Netflix dodaje dwie duże gry do swojej biblioteki

Dobre wieści dla wszystkich subskrybentów platformy Netflix. Biblioteka gier w serwisie poszerzona właśnie została o dwie całkiem spore i dobrze oceniane produkcje. Już od teraz gracze mobilni mogą wypróbować "Kentucky Route Zero" oraz "Twelve Minutes".

Netflix przez miliony abonentów na całym świecie kojarzony jest przede wszystkim jako serwis zawierający bogaty asortyment filmów i seriali. Od pewnego jednak czasu właściciele platformy zdecydowali się ruszyć na podbój rynku gier wideo. Na platformie znajdziemy w tej chwili ponad 30 gier mobilnych, a kolejne propozycje będą sukcesywnie zasilać bibliotekę Netfliksa.

Co więcej, w ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się, że Netflix założył własne studio gier w Finlandii, a także trwają prace na stworzeniem własnej wysokobudżetowej gry z gatunku AAA.

Reklama

Kentucky Route Zero oraz Twelve Minutes trafiają do biblioteki gier Netfliksa

Pora jednak na bardziej bieżące rzeczy, a mianowicie już teraz do biblioteki serwisu Netflix trafiły dwie nowe gry: "Kentucky Route Zero", a także "Twelve Minutes". Produkcje możemy rozgrywać oczywiście na urządzeniach mobilnych. Oba tytuły to przygodowe gry typu point & click. Pierwszy z nich opowiada o losach kierowcy ciężarówki, natomiast drugi jest thrillerem, w którym wcielamy się w mężczyznę znajdującego się w pętli czasowej. W "Twelve Minutes" występuje gwiazdorska obsada w postaci Jamesa McAvoya, Daisy Ridleya oraz Willema Dafoe.

Z filmu podsumowującego rok dowiedzieliśmy się także, że w 2023 roku asortyment gier zasilą kolejne tytuły: "TiltingPoint’s Vikings: Valhalla" oraz "Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge". Nie zapominamy oczywiście o tym, że biblioteka Netfliksa wzbogaci się w przyszłości o produkcję pochodzącą z uniwersum Assassin’s Creed oraz o zapowiedziane na tegorocznym Ubisoft Forward gry: "Valiant Hears" i "Mighty Quest".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gry mobilne | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy