Reklama

Najciekawsze premiery gier na PC w czerwcu 2022 roku

​Jesteście ciekawi, jaką porcję gier wideo na miesiąc czerwiec 2022 roku przygotowali dla wszystkich posiadaczy komputerów osobistych producenci i twórcy? Przedstawiamy listę z nadchodzącymi, głośnymi premierami.

Jakie gry na PC w czerwcu 2022?

Tytuł od Blizzard Entertainment zadebiutuje na rynku już 2 czerwca o godzinie 19:00 (czasu polskiego). Producenci zapewniają, że nadchodzące dzieło ma być znacznie lepsze jakościowo niż wszystkie produkcje poprzedzające, pochodzące ze świata Diablo.

Już niebawem przekonamy się, czy warto było czekać i czy rozpalone oczekiwania znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.

Reklama

Już 6. dnia czerwca wszyscy miłośnicy świata The Elder Scrolls otrzymają spory dodatek do gry. "High Isle" stanowi szósty rozdział produkcji, a wszyscy posiadacze komputerów będą mogli go wypróbować dwa tygodnie wcześniej niż gracze konsolowi.

Dodatek przybliży nam nieco historię Bretonów oraz wszystko, co związane z ich rycerskością. Gracze otrzymają również dostęp do nowych lokacji, które będzie można eksplorować. Ciekawym urozmaiceniem jest także pojawienie się gry karcianej "Tales of Tribute". Tutaj w partiach będziemy mogli rywalizować z komputerem (NPC) bądź z innymi żywymi graczami.

Już 10 czerwca z inicjatywy Supermassive Games (na koncie m.in. Until Dawn i The Dark Pictures) na rynku pojawi się ciekawa gra przygodowa osadzona w klimatach horroru - "The Quarry".

Wiemy, że tytuł będzie zapewniał najdłuższą rozgrywkę, jeśli chodzi o wszystkie dotąd wydane produkcje z ramienia Supermassive Games. Gracze zostaną uraczeni mroczną historią, fotorealistyczną grafiką i gwiazdorską obsadą.

Idealna propozycja dla wszystkich miłośników serii "Uncharted". Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zawiera przygody znane z tytułu "Uncharted 4: Kres Złodzieja" i jego dodatku: "Zaginione Dziedzictwo".

Mamy tutaj do czynienia ze zremasterowanymi wersjami gry, znacznie usprawnionymi pod względem wizualnym i graficznym. Po kilku latach legendarny Nathan Drake powróci do świata złodziei. "Kres Złodzieja" to doceniona przez krytyków produkcja, która zebrała ponad 150 nagród.

23 czerwca 1991 roku światło dzienne ujrzała pierwsza gra traktująca o losach popularnego Sonica. Dokładnie po 31 latach swoją premierę na rynku będzie mieć Sonic Origins, czyli zremasterowana i odświeżona paczka czterech gier: Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles i Sonic CD.

Wszyscy fani szybkiego, charakterystycznego niebieskiego jeża ponownie będą mogli delektować się potyczkami z Doktorem Eggmanem. Sonic Origins zawiera tryb klasyczny z tradycyjnymi wyzwaniami oraz tryb jubileuszowy, który przyniesie ze sobą zremiksowane poziomy i dodatkowe bitwy z bossami. Wszystko to okraszone zostanie oczywiście ulepszoną grafiką i świeższą oprawą wizualną.

  • Cuphead: The Delicious Last Course
  • Data: 30 czerwca 2022

Wybornie zapowiada się również sama końcówka czerwca. Oficjalny dodatek przygotowany przez deweloperów ze StudioMDHR trafi do popularnej zręcznościowej gry platformowej "Cuphead", która na swoim koncie posiada mnogą liczbę wyróżnień i nagród.

Podstawowa wersja gry zagościła na rynku we wrześniu 2017 roku i niemal od samego początku podbiła serca wielu graczy. Tytuł przynależy do gatunku "run and gun shooter". Gracz wciela się w tytułowego Cupheada, który musi przechodzić kolejne poziomy i pokonywać na swojej drodze rozmaite przeszkody.

Dodatek "The Delicious Last Course" wniesie oczywiście nowe poziomy do przejścia, wyspę "Inkwell" i szereg bossów, którym przyjdzie stawić czoła. W produkcji zagości także nowa grywalna postać - Ms. Chalice.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy