Reklama

Nadchodzi nowy kosmiczny horror - Greyhill Incident

​Greyhill Incident to nadchodzący, niezależny horror, czerpiący inspirację w serialach X-Files i Znaki. Produkcja pojawi się na konsolach oraz PC.

Informacje o nadchodzącym horrorze, który ma mocno czerpać swoje inspiracje w serialach takich jak X-FilesZnaki, pochodzą z najnowszego zwiastuna, opublikowanego przez twórców.

Tym samym, produkcja wpisuje się w bardzo bogaty wachlarz gier z tego gatunku, wraz z niedawno wydanym Callisto Protocol czy remake’u Resident Evil 4. Jednym słowem, gatunek żyje i ma się dobrze.

Reklama

Za Greyhill Incident odpowiada studio Refugium Games, które pierwszy raz zapowiedziało grę jeszcze na początku tego roku. Wygląda na to, że gra może zaoferować fanom gatunku dość świeże podejście.

Na początku wydawało się jednak, że przekonają się o tym jedynie gracze korzystający z platformy Steam, ale najnowszy zwiastun ujawnia również informację o wersji konsolowej.

Nie wiadomo jednak dokładnie, o które konsole chodzi - wspomniano o PS4 i PS5, ale nie ma póki co słowa o edycji na Xboxa, wspomniane zostają jedynie “inne konsole".

Gra powinna mieć swoją premierę w przyszłym roku, a na zwiastunie możemy zobaczyć połączenie horroru z produkcjami typu Outlast i Znaki. Znajdziemy tam mechaniki survivalowe, opakowane w historię o inwazji Obcych na Ziemię.

W ostatnich latach, pomijając adaptacje marki Obcy, gracze nie mieli zbyt wielu powodów by cieszyć się horrorami skupionymi na przybyszach z innych planet, a już szczególnie nie na “małych, szarych ludzikach", jak swego czasu opisywał ich Fox Mulder. Na szczęście zaprezentowany dzisiaj zwiastun pozwala wierzyć, że po latach posuchy otrzymamy produkcję nie tylko trzymającą w napięciu, ale też bardzo intensywną.

Premierę Grayhill Incident zapowiedziano na drugi kwartał przyszłego roku, w wersjach PC, PS4 i PS5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Greyhill Incident | Refugium Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy