The Outlast Trials to kooperacyjny horror w czasach Zimnej Wojny

​Zapowiedź Resident Evil: Village to za mało, potrzebujecie więcej starszaków? W takim razie co powiecie na The Outlast Trials?

Pod koniec ubiegłego roku deweloper Red Barrels Studio zaczął zdradzać nam kolejne informacje na temat przyszłości marki Outlast. Jedną z nich było The Outlast Trials, które zapowiadane było jako interesująca odskocznia od pierwszoosobowego survival horroru, bo tym razem twórcy postawili na kooperacyjną rozgrywkę sieciową.

Teraz, pół roku później, w końcu możemy zobaczyć na własne oczy, o co im chodziło, bo doczekaliśmy się pełnoprawnego zwiastuna. Dzięki temu wiemy już, że gra jest kooperacyjną zabawą dla czterech graczy, której akcja zabierze nas w czasy Zimnej wojny.

Reklama

Gracze zostaną uwięzieni w sekretnej placówce, gdzie prowadzone są eksperymenty w zakresie kontroli umysłu, więc jak łatwo się domyślić, czeka nas wiele nieprzyjemnych wydarzeń typowych dla serii Outlast (też już wyobrażacie sobie szalonego doktorka, który chce się dobrać do Waszego mózgu?).

Co prawda wciąż nie dostaliśmy próbki gameplayu, która powiedziałaby nam nieco więcej o meandrach rozgrywki, ale nie spodziewamy się, by zaszły tu jakieś większe zmiany względem poprzednich odsłon - tyle że gęsty klimat można będzie podzielić na cztery.

Poza tym, do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, bo ta zaplanowana została na przyszły rok, więc w nadchodzących miesiącach z pewnością dostaniemy więcej ciekawych informacji i materiałów z gry. Warto jednak wspomnieć, że na ten moment produkcja zmierza jedynie na PC, więc konsolowcy muszą obejść się smakiem.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy