Reklama

Callisto Protocol. ​Problemy z wydajnością rozwiązane w nowej aktualizacji

Studio Striking Distance obiecuje, że problemy z wydajnością, jakie pojawiły się w pecetowej wersji The Callisto Protocol, zostały rozwiązane w nowej aktualizacji. Gracze mogą też spodziewać się kolejnych poprawek w dalszym terminie.

Macie problemy z ciągłym przycinaniem się The Callisto Protocol na PC? Studio Striking Distance wypuściło aktualizację, która przede wszystkim ma naprawiać problemy z optymalizacją i ciągłym przycinaniem się animacji w grze. Niezależnie bowiem od tego jaka jest specyfikacja Waszego peceta, macie ogromne szanse by natrafić na problemy, które prześladują autorów od momentu premiery.

We wpisie na twitterze, oficjalne konto gry wyjaśnia: “Właśnie pojawił się patch na PC, który ma naprawić problemy z zacinaniem się gry na PC, występujące z powodu kompilacji shaderów." Aby go zainstalować, sprawdźcie opcje aktualizacji gry na Steam lub w Epic Games Store.

Reklama

Zespół odpowiedzialny za powstanie gry zwraca uwagę, że po aktualizacji możecie odczuwać chwilowe przycinanie animacji w głównym menu po pierwszym uruchomieniu gry, ale obiecuje, że kolejne poprawki są już w trakcie opracowywania. Miejmy nadzieję, że problemy zostaną wyeliminowane najszybciej jak to możliwe, dzięki czemu gracze będą mogli bezproblemowo cieszyć się grą.

W międzyczasie jednak, autorzy muszą się mierzyć z poważną krytyką - aktualnie gra na Steam ma “mieszane" recenzje, przy czym 44% z nich to pozytywne wrażenia. Sytuacja jest jednak nieco lepsza niż chwilę po premierze, kiedy to miażdżąco przeważały opinie negatywne, wygląda więc na to, że niektórzy odebrali już aktualizację i faktycznie autorom udało się wyeliminować nieco problemów. 

W nieco bardziej odległej przyszłości ma się pojawić dodatek do gry, który wprowadzi przede wszystkim nowy tryb trudności, dla najbardziej hardcore’owych graczy, jak również nową zawartość fabularną oraz elementy lore świata gry. Gracze jednak muszą uzbroić się w cierpliwość - dodatek ten jednak pojawi się dopiero w okolicach wakacji przyszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Callisto Protocol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy