Reklama

​Na Steamie pojawiła się nowa długo wyczekiwana funkcja

Jedna z najświeższych aktualizacji na platformie Steam wniosła ze sobą wyczekiwaną przez społeczność graczy funkcjonalność. Od teraz darmowe gry i dodatki będzie można dodawać do swojej biblioteki bez rozpoczęcia instalacji danej aplikacji.

Steam nadal pozostaje wiodącą platformą z grami dzięki swojemu ogromnemu wręcz asortymentowi. Gracze chwalą usługę od Valve również za intuicyjność i prostotę użytkowania. Nie sposób nie wspomnieć również o bezpieczeństwie, które w przypadku popularnego Steama stoi na wysokim poziomie.

Reklama

Steam z nową funkcją. Gracze zachwyceni

Platforma dostaje częste aktualizacje i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom społeczności graczy. W ostatnich dniach na Steamie zagościła nowa funkcja, która powinna przypodobać się całej społeczności.

Od teraz darmowe gry i dodatki DLC możemy przypisać do swojej biblioteki, bez konieczności rozpoczęcia instalacji konkretnej aplikacji. Wszystko za sprawą niebieskiego przycisku z napisem "Add to Library", który widnieje obok charakterystycznych dobrze znanych wszystkim przycisków "Zagraj" i "Pobierz".

Do tej pory, chcąc dodać konkretną grę do swojej biblioteki, musieliśmy liczyć się z tym, że program Steam zacznie pobieranie danej produkcji. Jeśli proces instalacji chcieliśmy przejść w późniejszym czasie, to jedynym wyjściem było najzwyczajniej w świecie wstrzymanie rzeczonej instalacji i wznowienie jej w dogodnym dla nas czasie.

Najprawdopodobniej nowa funkcja jest w fazie testowania. Widać to nawet po braku jej przetłumaczenia na j. polski (Add to Library), jak również zapewne na wiele innych światowych języków.

Niemniej jednak cała społeczność Steama musiała czekać na tę funkcję blisko dwie dekady. Teraz życie gracza powinno stać się nieco prostsze i przyjemniejsze - przynajmniej jeśli mówimy o najpopularniejszej na świecie platformie z grami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy