Reklama

Mundialito - zostań mistrzem świata

​Czy piłka nożna może być pasjonująca również w formie gry planszowej? Zaskakujące losowania, niespodziewane wyniki, edukacja poprzez zabawę i wspólne spędzanie czasu z dziećmi lub w gronie przyjaciół - to główne atuty gry Mundialito, której nowa edycja powinna pojawić się na rynku jesienią tego roku. Każdy z nas będzie miał szansę wcielić się w rolę selekcjonera ulubionej reprezentacji i na nowo napisać historię mistrzostw świata.

Pierwsze wydanie tej planszówki ukazało się cztery lata temu. Teraz, dzięki licznym zmianom wprowadzonym przez autorów w mechanice gry, a także całkowitej zmianie szaty graficznej, Mundialito w nowej odsłonie zapowiada się jeszcze ciekawiej i bardziej pasjonująco.
 
Ta gra pomoże oderwać dziecko od komputera, bawić się razem i spędzić niezapomniane chwile, rywalizując o tytuł najlepszej drużyny na świecie. To nie tylko rodzinna rozrywka, ale także edukacja - dziecko szybko nauczy się wyglądu flag i nazw krajów oraz podstawowych informacji - tj. powierzchnia czy liczba ludności - o każdym z państw, które znalazły się w grze. Dzięki mechanizmowi rozgrywek i analizie wyników, najmłodsi rozwijają także podstawowe umiejętności matematyczne, a talia dodatkowych kart “trik" umożliwi zabawę w piłkarską grę pamięciową typu “memory".

Reklama

Ta planszówka to również rozrywka dla młodzieży i dorosłych. Wystarczy puścić kości w ruch, a gra stanie się elementem każdego spotkania z przyjaciółmi. W rozgrywce może brać udział nawet 6 osób. Różne warianty gry pozwalają na dostosowanie jej do wieku, upodobań uczestników oraz okoliczności. “Szybka piłka" czy wielki turniej z rozbudowaną o elementy strategiczne rozgrywką - decyzja należy do trenerów... pardon, uczestników zabawy. 

W Mundialito można bawić się również samemu. Nieoczekiwane rozstrzygnięcia - tu nie ma schematów i gotowych scenariuszy, każda rozgrywka jest inna. Twoja wiedza o piłce i wyobraźnia pomogą dopisać do wyniku to, co mogło wydarzyć się na boisku. 

Każdy z Was może przyczynić się do powstania tej gry i już dziś zapewnić sobie jej przedpremierowy zakup. Do 15 sierpnia prowadzona jest akcja na platformie crowdfundingowej wspieram.to, w ramach której zbierane są fundusze na wydanie nowej edycji Mundialito. Los gry jest w Waszych rękach i na stronie: https://wspieram.to/mundialito

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama