MouseCraft: Polskie tetriso-lemingi za "tyle, ile uważamy za słuszne"

W darmową fazę alfa weszła gra MouseCraft, tworzona przez polskie studio Crunching Koalas.

To doskonale się zapowiadające połączenie Tetrisa i Lemmings, za które zapłacimy... tyle, ile według nas warta jest gra. Wersja alfa MouseCraft jest darmowa i zagrać w nią mogą wszyscy, dołączając do programu beta. Możecie to zrobić przez stronę - http://goo.gl/8Nxbhe.

"Osoby, które zdecydują się wesprzeć nas i kupić grę już teraz, mogą zadecydować o kształcie finalnej gry poprzez rozdzielenie swojego wkładu na feature'y, które ich interesują. Zajrzyjcie na witrynę http://goo.gl/u4ykOl, a wszystko będzie jasne" - napisał Tom Tomaszewski.

Na MouseCraft można głosować na Steam Greenlight, odpowiedni odnośnik znajdziecie obok - http://goo.gl/udopFz. Jeżeli zaś gra się przez ten system przebije, każdy, kto kupił wersję bez DRM dostanie również kod Steam.

Jeżeli nie jesteście jeszcze pewni, czy warto zainteresować się MouseCraft, rzućcie okiem na materiał wideo przygotowany przez twórców z okazji premiery wersji alfa:

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje