Mortal Kombat: Ojczyznosław z The Boys może pojawić się jako jeden z wojowników

Najnowsza część Mortal Kombat została niedawno oficjalnie potwierdzona, a teraz zaczynają się pojawiać przecieki co do wojowników, których w niej zobaczymy.

Od momentu kiedy NetherRealm Studios uraczyło nas poprzednią częścią Mortal Kombat minęły cztery lata, ale niedawno w końcu zobaczyliśmy oficjalny zwiastun nowej gry w serii. Klip, podpisany jako “To już prawie najwyższy czas" prezentuje zegar odliczający do północy.

Jednak kiedy wskazówka przesuwa się na godzinę 11:00, przeskakuje od razu do godziny 1:00 - wielu graczy wyciągnęło z tego wniosek, że nowy Mortal Kombat nie będzie po prostu kolejną częścią, a rebootem całej serii, a więc jego oficjalny tytuł będzie brzmiał Mortal Kombat (bez numerka), albo Mortal Kombat 1 i nie zdziwiłoby nas gdybyśmy więcej szczegółów na ten temat poznali w trakcie Summer Game Fest. W międzyczasie jednak pojawiły się nowe, nieoficjalne informacje o grze.

Reklama

Według serwisu GameRant, nowy Mortal Kombat w roli wojowników może zawierać postaci niezwiązane do tej pory z serią, które wystąpią w niej “gościnnie". Może to być Ojczyznosław z The Boys oraz Peacemaker z Legionu Samobójców.

Mają to być także postaci, do których dostęp gracze otrzymają po zdobyciu (wykupieniu?) specjalnej przepustki. Nie wiadomo jednak czy przepustka będzie częścią podstawowej wersji gry, czy elementem, który gracze będą mogli zakupić w ramach DLC.

Leaker bilbil-kun dodaje, że nowe Mortal Kombat pojawi się jeszcze w tym roku - prawdopodobnie we wrześniu. Prawdopodobnie gra będzie dostępna wyłącznie na konsole obecnej generacji oraz Nintendo Switch i PC. Jeśli wierzyć temu, jak został podpisany zwiastun gry, ujawniony przez twórców, to chyba rzeczywiście fani serii nie będą musieli długo czekać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy