Mortal Kombat 1 - znamy ceny konkretnych edycji. Co zaoferują graczom?

Mortal Kombat 1 jest na ustach nie tylko fanów kultowej serii, ale także milionów graczy z całego świata. Wyczekiwana bijatyka pojawi się na półkach sklepowych już 19 września. Znamy wszystkie wydania gry oraz ceny konkretnych edycji. Po które warto sięgnąć?

Mortal Kombat 1 ku zaskoczeniu wielu będzie stanowić reboot pierwszej odsłony tej serii. Po wielu latach NetherRealm Studios zdecydowało się powrócić do korzeni uniwersum stworzonego przez Liu Kanga. Nadchodząca odsłona będzie początkiem nowej franczyzy, która zaoferuje nowy system walki, nowe tryby gry, złożony tryb fabularny i sporo oryginalnych historii.

Przedsprzedaż startuje w dniu 19 maja. Producenci zaoferują graczom trzy wydania Mortal Kombat 1 - w wersji Standard, Premium Edition oraz Kollector’s Edition. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każda z powyższych edycji obejmuje Shang Tsunga jako jedną z grywalnych postaci. Ponadto zakup pre-ordera uprawni posiadaczy do uczestnictwa w testach beta gry. Te przewidziane są w sierpniu tego roku.

Reklama

Mortal Kombat 1. Wszystkie wydania gry, ceny i konkretne bonusy:

  • Mortal Kombat 1 w wydaniu Standard będzie dostępne w wersji fizycznej i cyfrowej. Cena produkcji wynosi 69,99 $. Tytuł zadebiutuje na platformach: PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz na PC (Steam i Epic Games Store).
  • Mortal Kombat 1 Premium Edition również pojawi się w wersji fizycznej i cyfrowej za kwotę 109,99 $. Prócz podstawowego wydania gry, otrzymamy pakiet Kombat, wcześniejszy dostęp do gry (już 14 września) a także 1250 Dragon Krystals (wirtualnej waluty w grze). Ponadto dostaniemy skórkę Johnny’ego Cage’a z podobizną mistrza sztuk walki i aktora Jean-Claude’a Van Damme’a oraz wczesny dostęp do sześciu grywalnych postaci i pięciu nowych wojowników Kameo. Tytuł w tej wersji zadebiutuje na platformach: PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz na PC (Steam i Epic Games Store).
  • Mortal Kombat 1 Kollector’s Edition to najdroższe wydanie nadchodzącej bijatyki. Otrzymamy je za kwotę 249,99 $. W tym przypadku premiera nastąpi na PlayStation 5 i Xbox Series X/S tylko w wersji fizycznej u niektórych sprzedawców. Otrzymamy to, co w przypadku Premium Edition, a dodatkowo: 16,5 calową rzeźbę Liu Kanga zaprojektowaną przez COARSE i inspirowaną skórkę postaci Liu Kanga w grze, 3 ekskluzywne grafiki, stalową kopertę i 2700 Dragon Krystals.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy