Morphopolis: Piękna przygodówka inspirowana Machinarium w fazie alfa

Morphopolis to kolorowa, silnie inspirowana Machinarium i Tiny Bang Story przygodówka od studia Micro Macro Games.

W zeszłym tygodniu wystartowały jej testy alfa, do których można zdobyć dostęp uiszczając stosowną opłatę. W Morphopolis przeniesiemy się do kolorowego świata owadów. Gracz wcieli się w rolę mszycy, która wyrusza na pomoc swojej towarzyszce.

Produkcja wyróżnia się niesamowitą oprawą wizualną, a jej twórcy - Ceri Willams i Dan Walters - podkreślają, że inspiracją dla projektu są Machinarium oraz Tiny Bang Story. Niedawno rozpoczęły się testy alfa gry. Aby zapewnić sobie w nich udział, należy zapłacić 19,99 dolara.

W zamian otrzymamy nie tylko klucz do testów, ale także dostęp do forum, a nasze nazwisko zostanie umieszczone w napisach końcowych. Oczywiście będziemy mieć też wpływ na ostateczny kształt produkcji. Premiera zaplanowana jest na czwarty kwartał tego roku, tytuł ma ukazać się na PC, Makach, Linuksie, iOS, Androidzie, Windowsie Phone 8, Blackberry i Kindle Fire.

Wkrótce ma rozpocząć się też głosowanie na platformie Steam Greenlight. Aha - produkcja przy złożeniu zamówienia przedpremierowego kosztować ma 9,99 dolara. Na deser - trailer:

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL