Reklama

Mod do Resident Evil 7 dodaje 4K

​Resident Evil 7 to nadal jedna z najlepiej wyglądających gier FPP, ale dzięki najnowszemu modowi, jakość grafiki jeszcze udało się poprawić.

Stworzony przez Ashoka nowy mod został przesłany do Nexusmods i nazywa się po prostu "4K HD Upscaled Textures". Jak sama nazwa wskazuje, plik wprowadza do Resident Evil 7 tekstury w wyższej rozdzielczości.

Zgodnie z opisem, pobiera prawie 1 500 oryginalnych tekstur z gry i wykorzystuje skalowanie AI, aby zapisać je w 4K. Jedynymi obiektami, które nie otrzymały skalowania, są te, prezentujące tkaniny lub zawierająca bardzo drobne szczegóły.

Reklama

Długa historia marki Resident Evil

Resident Evil 7 był jedną z najlepszych gier na PS4 i nadal - po ponad 5 latach - bije rekordy popularności. Twórcy gry podjęli bardzo odważne decyzje, tworząc tę odsłonę. Po pierwsze zrezygnowano z widoku TTP, a po drugie zniknęli przeciwnicy, kojarzący się z zombie.

Jak pokazały wyniki sprzedażowe i recenzje - było to bardzo dobrym krokiem. Gra była/jest tak przerażająca, że tworząc Resident Evil Village, twórcy starali się uczynić ją mniej straszną, a tym samym bardziej dostępną dla graczy.

Pierwsza gra z serii Resident Evil ukazała się w 1996 roku i była grą, która zdefiniowała gatunek horroru survival. Pierwsze trzy części wraz z remasterami i remake’ami to absolutne klasyki, z którymi zapoznać powinien się każdy gracz.

Następny w kolejce jest uwielbiany Resident Evil 4, który także pod wieloma względami stanowił krok milowy. Gra stawiała mocniejsze akcenty na akcję i pozwalała zwiedzać bardzo różnorodne lokacje. Do dziś jest jedną z najlepszych odsłon serii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy