Reklama

Mirrorverse - nowy zwiastun Action RPG Disneya

Gatunek mobilnych Action RPG rośnie w siłę. Kolejnym kandydatem do podboju rynku Google Play Store i App Store jest Mirrorverse, który dostał właśnie nowy trailer.

Rosnąca popularność mobilnych Action RPG

Gatunek Action RPG pełny jest różnego rodzaju tytułów. Path of Exile stało się bardzo popularne wśród bardziej hardcore’owych graczy, którzy lubią nie tylko gameplay, ale również planowanie postaci i crafting. Diablo z kolei, chociaż przez lata było zapomniane przez Blizzard, ma wciąż solidną bazę graczy, a nowe sezony przyciągają mnóstwo graczy.

Ostatnio dużo mówi się również o Action RPG na urządzeniach mobilnych. Zawsze był to dobry gatunek na smartfony, bowiem do gry nie jest potrzebne wiele przycisków, a kontrolowanie postaci można załatwić jednym analogiem. Dobrym świadectwem potencjału tego gatunku na smartfonach jest Diablo Immortal. Gra Blizzarda wzbudziła duże kontrowersje na PC i odrzuciła od siebie większość graczy, ale niedługo później wygenerowane dochody pokazały, że rynek mobilny pełny jest osób zainteresowanych tego typu produkcjami.

Reklama

Nowy trailer Mirrorverse

Swoją część rynku mobilnego postanowił zagarnąć również Disney, tworząc Mirrorverse, kolejne Action RPG dostępne aktualnie na Google Play Store oraz App Store. Główną atrakcją tego tytułu jest oczywiście fakt, że jego bohaterami są znane i lubiane postaci Disneya. Dzieci mogą wcielić się w swoje ulubione postaci, a dorośli cofnąć do czasów Aladdina czy Małej Syrenki.

Doskonale atut ten pokazuje najnowszy zwiastun, który skupia się na czarnych charakterach Mirrorverse. Najciekawszym elementem powyższego trailera jest subtelna zapowiedź Jafara. Większy nacisk na tę postać sugeruje, że niedługo może stać się on częścią jakiegoś eventu. Ponadto, Disney zapowiada zmiany, jakie niedługo czekają niektórych bohaterów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy