Mech Mechanic Simulator: Premiera gry

​Mech Mechanic Simulator jest już dostępny w finalnej wersji na Steam. Fani wielkich robotów mogą zająć się naprawą kolosalnych maszyn i przetestować ich działanie w akcji. Dla posiadaczy innych gier PlayWay przewidziana jest zniżka na zakup najnowszego symulatora studia Polyslash.

Mech Mechanic Simulator to kolejna produkcja od studia Polyslash, twórców ciepło przyjętej przez graczy i krytyków strategii We. The Revolution. W przyszłości ludzkość uzależniona jest od gigantycznych robotów, wykonujących najcięższe prace. Ich poprawne działanie jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa i gospodarki. Mechanicy naprawiający te maszyny stanowią istotny element utrzymania tego porządku.

Mech Mechanic Simulator zabierze gracza do świata, w którym mechanicy pracują nie tylko nad latającymi samochodami, ale również nad olbrzymimi robotami. Gracz wcieli się w jednego z fachowców pracujących w mieście Katwir. Jego głównym celem będzie naprawa mechów - swoją pracę rozpocznie na prostszych modelach, a wraz z rosnącym doświadczeniem będzie mógł podjąć się serwisowania bardziej skomplikowanych maszynach.

Reklama

Oprócz dążenia do wyznaczonego celu gracz będzie musiał poprowadzić własny warsztat i zarządzać nim w sposób, który pozwoli utrzymać się na rynku zdominowanym przez olbrzymie korporacje. Oczekiwania klientów będą wzrastały wraz z każdą wykonaną usługą, dlatego do jego obowiązków będzie zaliczało się także ulepszanie miejsca pracy oraz wykorzystywanych narzędzi i części.

Oprócz obsługi technicznej, każdy mech może zostać ozdobiony i pomalowany, nie tylko by działać poprawnie, ale również mieć swój unikalny styl. Dzięki dodaniu opcji kalibracji w wirtualnej rzeczywistości, maszyny można przetestować w akcji i z roli mechanika przejść do roli pilota.

Mech Mechanic Simulator jest dostępny na Steam w cenie 74,99 zł. Dla posiadaczy niektórych gier PlayWay przewidziano zniżkę na zakup debiutującego tytułu. Poniższa grafika przedstawia, które tytuły uprawniają do udziału w promocji:

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy