Reklama

Lindsay Lohan ponownie pozywa twórców GTA V!

Sprawy Lindsay Lohan ciąg dalszy. W lipcu informowaliśmy, że amerykańska aktorka i piosenkarka nosi się z zamiarem pozwania studia Rockstar Games za bezpodstawne wykorzystanie jej wizerunku.

Sprawa jednak ucichła, a w międzyczasie to Rockstar wstąpił na drogę sądową przeciwko celebrytce. Aktorka powróciła jednak z nowymi siłami.

Nowy pozew przeciwko Rockstar Games liczy sobie aż 67 stron, na których zebrano rzekomo wszystkie fakty świadczące o tym, że studio bezpodstawnie wykorzystało wizerunek aktorki. Wśród materiałów znalazł się również słynny plakat promocyjny z blondynką trzymającą telefon. Lohan uważa, że to właśnie ona jest na grafice.

Reklama

Co ciekawe, pozew zatacza szersze kręgi. Lohan chce dzięki niemu bronić wszystkich pokrzywdzonych i uciśnionych celebrytów, którzy padli ofiarą nikczemnych i nieuczciwych marketingowców.

Jednym z zarzutów przeciwko studiu jest również rzekome wykorzystywanie wizerunku Lohan przy produkcji wszelkiego rodzaju gadżetów - breloczków, kubków czy ubrań.

Jak zatem widać, sprawa nabiera kolejnych kształtów i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miała się zakończyć. Warto przy okazji wspomnieć, że modelka, która użyczyła swojego wizerunku na wspomnianym plakacie, to Shelby Welinder. Zainteresowana osoba oficjalnie to potwierdziła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy