Reklama

Letnia wyprzedaż w sklepie Blizzarda. Co warto kupić?

Blizzard postanowił rozpocząć lato od obszernej w kuszące okazje promocji. W sklepie ruszyły właśnie liczne przeceny na większość produkcji Activision. Oto krótkie podsumowanie całej oferty, które może ułatwić Wam nieco podjęcie decyzji.

W oficjalnym sklepie Blizzarda rozpoczął się właśnie Summer Sale, gdzie promocje sięgają nawet 67%. Wszystkie przecenione tytuły znajdziecie na stronie sklepu. Wszystkie gry taniej dostępne będą do 4 lipca.

Wszystkie flagowe tytuły w kuszących cenach

Activision słynie oczywiście głównie z gier online, a nie z szerokiej biblioteki tytułów single player. Rozmiarami Summer Sale Blizzarda może więc nie powalać, ale za to każdy z przecenionych tytułów ma potencjał zapewnić graczom setki albo nawet tysiące godzin rozrywki.

Reklama

Trwająca promocja jest więc doskonałą okazją dla osób, które nie miały jeszcze do czynienia z niektórymi grami Blizzarda. Taniej kupicie Diablo III, Diablo II: Resurrected, Starcrafta czy Blizzard Arcade Collection.

Z gier Activision przeceniono z kolei Crasha Bandicoot 4, który zbierał bardzo dobre oceny przy okazji swojej premiery oraz wszystkie dostępne na Battle.necie odsłony Call of Duty. Możecie cofnąć się więc nawet do czasów Black Opsa 4 albo Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, kupić je za niecałe 20 Euro i przypomnieć sobie, jak ta seria wyglądała ładnych kilka lat temu.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w którąś gier z Blizzarda, to jest dobry moment, żeby podjąć ryzyko za nieco mniejszą cenę. Pisaliśmy niedawno o tym, że sporo fanów Action RPG będzie w stanie po latach docenić Diablo III. Diablo II to z kolei powrót do przeszłości dla weteranów, którzy pamiętają czasy grindu w poszukiwaniu cennych przedmiotów. Promocje na gry Blizzarda nie zdarzają się często, więc warto poważnie zastanowić się nad uzupełnieniem swojej biblioteki.

Gratka dla fanów kosmetyków

Podobnie jak w przypadku poprzednich przecen na Battle.necie, solidnymi obniżkami zostały potraktowane przedmioty kosmetyczne oraz DLC.

Fani Diablo III kupią taniej zestaw odblokowujący Necromancera, a miłośnicy Starcrafta mogą oszczędzić kilkadziesiąt złotych na Starcraft Cartooned czy zestawie Nova Covert Ops. Podstawowe wersje tych tytułów prawdopodobnie starczyły Wam już na wiele godzin, a DLC mogą jeszcze bardziej zwiększyć czerpaną z nich przyjemność.

Jeżeli chodzi o przedmioty kosmetyczne, Call of Duty przeceniło łącznie trzy zestawy. Dwa z nich oferują skiny do karabinów maszynowych w Black Ops Cold War, a jeden do snajperki i pistoletu w Vanguardzie. Jest to również inwestycja warta rozważenia dla graczy Warzone.

Największą rozterkę podczas trwającej promocji przeżyją z kolei weterani World of Warcraft. Przeceniono bowiem nie tylko różne usługi pokroju zmiany rasy czy transferu postaci, ale również dziesiątki petów, zabawek i mountów. Większości kosmetycznym przedmiotom ucięto cenę o 50%. Żaden nie oferuje oczywiście przewagi nad innymi postaciami, ale słynny Lucky Yun czy Sunwarmed Furline na pewno pozwolą Wam wyróżnić się podczas kolejnego Raidu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy