World of Warcraft w wersji mobilnej. Co wiemy o grze? Prezentacja i premiera

​Blizzard Entertainment ogłosił, że kultowy World of Warcraft zadebiutuje na urządzenia mobilne. Biorąc pod uwagę fakt, iż coraz więcej producentów decyduje wypuszczać się swoje dzieła na platformy Android oraz iOS - ruch ze strony deweloperów WoWa wydaje się niezwykle ciekawy. Co wiemy o grze?

"Po bardzo długim okresie posuchy Blizzard finalnie przygotowuje się do wydania kilku nowych gier. Jest to jedna z dwóch mobilnych gier Warcraft, które od kilku lat opracowywane są przez Blizzarda. Słyszałem głównie pozytywne wieści o obu tych dziełach" - czytamy intrygujący wpis dziennikarza i reportera portalu Bloomberg.

Reklama

Przecieki z początku bieżącego roku sugerowały, że mobilna produkcja ma być grą darmową (free-to-play) z zaimplementowanym wewnątrz modelem opartym o mikropłatności.

Mobilne World of Warcraft. Prezentacja i premiera

Premiera mobilnej wersji gry osadzonej w uniwersum Warcrafta nie jest jeszcze znana, ale Blizzard postanowił uraczyć wszystkich fanów kultowego tytułu oficjalną prezentacją nowego dzieła.

Transmisja na żywo z tego wydarzenia będzie miała miejsce we wtorek 3 maja. Start zaplanowano na godzinę 19:00 polskiego czasu, a streama możecie oglądać pod tym adresem.

Być może deweloperzy uraczą wszystkich entuzjastów tego uniwersum i uchylą rąbka tajemnicy odnośnie daty ewentualnej premiery. Pewne jest jednak to, że poznamy więcej szczegółów związanych z grami, nad którymi pracuje Blizzard Entertainment. Zakreślcie sobie więc w kalendarzu datę trzeciego dnia maja i zapinamy pasy...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft | Activision Blizzard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama