LEGO i 2K ogłoszą w tym tygodniu nową grę wyścigową

Fani symulacji i Gran Turismo VR będą mieli szansę na chwilę odpoczynku od swoich realistycznych produkcji. Nowy projekt w świecie gier wyścigowych ogłosi niedługo Lego.

Gracze z szerokim uśmiechem na ustach przyjęli ostatnio informację, że w kategorii "Racing & Flying" zarejestrowano ostatnio nową grę ze stajni Electronic Arts. Pojawiły się w rezultacie spekulacje o kolejnym projekcie Codemasters i potencjalnie nawet nowym, wyścigowym IP, które zapewniłoby alternatywę dla popularnych aktualnie marek.

Zanim jednak dowiemy się, co dokładnie planuje EA, karty na stół wyłoży Lego. Na oficjalnym profilu firmy na Twitterze pojawiło się ostatnio krótkie wideo zapowiadające ważne wydarzenie, które ma odbyć się 23 marca.

Reklama

Biorąc pod uwagę ostatnie przecieki, wiemy, że mamy do czynienia z nową grą wyścigową, która jest efektem rozpoczętej w zeszłym roku współpracy pomiędzy Lego a 2K. Światło dzienne ma ujrzeć gra wyścigowa od Visual Concepts oraz gra sportowa od Sumo Digital.

Szczegóły gry wyścigowej poznamy niestety dopiero w czwartek. Zobaczymy również, jak dużo zdecydują się zdradzić nam twórcy. Na razie wiemy jedynie, że gra nazywa się podobno Lego 2K Drive. Nadchodząca zapowiedź powinna odpowiedzieć na kilka najważniejszych pytań i pokazać, jak bardzo arcade’owe będą te wyścigi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy