Reklama

Kwadrans z prototypową wersją Beyond Good & Evil 2

Firma Ubisoft opublikowała nagranie przedstawiające wczesną wersję powstającej gry Beyond Good & Evil 2.

W filmie jeden z głównych twórców produkcji - Michel Ancel - prezentuje prototyp projektu będący tak naprawdę pokazem technologicznym silnika Voyager, z którego korzystają developerzy. W obecnym stanie tytuł posiada podstawowe mechanizmy rozgrywki, ale wiele elementów nie jest jeszcze gotowych, a inne mogą ulec zmianie.

Materiał pozwala przyjrzeć się między innymi, jak wygląda poruszanie się bohaterem. W roli podopiecznego obsadzono małpiszona znanego z przygotowanego z okazji targów E3 zwiastuna, ale pełna wersja umożliwi graczom stworzenie własnej postaci. Na swoim wyposażeniu jegomość ma plecak odrzutowy. Urządzenie pozwala przemieszczać się w powietrzu z różną prędkością.

Reklama

Jednym z najważniejszych elementów produkcji będą podróże międzyplanetarne. Podczas zabawy kupimy okręt, z pomocą którego zbadamy kosmos i dotrzemy do różnych globów. Ciekawostką jest fakt, że maszyna - przynajmniej obecnie - zdolna jest przechowywać mniejsze jednostki.

Pokazano oczywiście, jak wygląda kierowanie statkiem. Podobnie jak w przypadku plecaka odrzutowego, można swobodnie zmieniać szybkość. Dostępnych jest kilka biegów, w tym nie tylko standardowe, ale i przeznaczone do hiperprędkości.

Ancel podkreśla, że skala powstającej produkcji jest ogromna. W pewnym momencie projektant płynnie przeszedł od kamery ukazującej stojącego na dużym posągu małpiszona po widok przedstawiający kosmos.

Data premiery Beyond Good & Evil 2 nie jest na razie znana, podobnie jak i platformy docelowe. Wspomniane wyżej nagranie prezentujące prototypową wersję gry można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beyond Good & Evil 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy