Kompozytorka muzyki do Call of Duty: Modern Warfare 2 rezygnuje z projektu

Sarah Schachner, kompozytorka odpowiadająca za warstwę muzyczną w Call of Duty: Modern Warfare 2 poinformowała, iż rezygnuje z dalszej pracy nad tym projektem. Powodem ma być coraz trudniejsza współpraca z reżyserem dźwięku.

Sarah Schachner to utalentowana amerykańska kompozytorka i producentka muzyczna, której kariera wielokrotnie splatała się z licznymi projektami realizowanymi na rzecz filmów, seriali, a także gier komputerowych. Schachner komponowała ścieżki dźwiękowe do wielu znanych marek.

W portfolio artystki znajdziemy m.in. Niezniszczalnych 2, Iron Man 3 oraz dwie części Iluzji. Jeśli natomiast chodzi o gry, to 34-latka ma swój nieodzowny wkład w produkcjach takich jak: Assassin’s Creed: Unity, Origins oraz Valhalla, Call of Duty: Infinite Warfare czy Modern Warfare.

Reklama

Tarcia na linii Schachner - reżyser dźwięku pracujący przy Modern Warfare 2

Warstwa muzyczna, którą znajdziemy w najnowszej części Call of Duty - Modern Warfare 2 (notabene chwalona przez szeroką społeczność gry), również powstała z ramienia Schachner. Kompozytorka wyznała jednak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jej praca przy marce Call of Duty dobiegła końca.

Artystka przyznała także, że nie ma żadnej kontroli i wpływu na to, jak finalnie wygląda ścieżka dźwiękowa w grze. Finalnie jednak kompozytorka jest zadowolona z owoców swojej pracy, które można doświadczyć w najnowszej odsłonie gry kultowej serii Call of Duty. "Chciałabym docenić niesamowicie ciężką pracę zespołu audio jako całości i mam nadzieję, że nadal się wam podoba, ponieważ włożyłam w to masę pracy i wysiłku" - skwitowała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Sarah Schachner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy