Reklama

Kolejna faza testów Call of Duty: Infinite Warfare dla wszystkich posiadaczy PS4

​Przedstawiciele Activision poinformowali, że w kolejnym etapie bety trybu sieciowego Call of Duty: Infinite Warfare będą mogli wziąć udział wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 4.

W miniony weekend na PS4 odbyła się pierwsza faza testów najnowszej strzelanki od studia Infinity Ward. W najbliższy odbędzie się drugi etap, tym razem zorganizowany nie tylko na PlayStation 4, ale i na Xbox One.

Okazuje się jednak, że na platformie Sony produkcję sprawdzić będą mogli wszyscy posiadacze konsoli. Na XBO we wczesną wersję gry zagrać będą mogły tylko osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł (podobnie było w przypadku pierwszej bety).

W trybie sieciowym tegorocznej odsłony cyklu strzelanek pojawią się mechanizmy zaczerpnięte z Black Ops 3 - między innymi opcja biegania po ścianach. Nowością będzie system tworzenia broni, poza tym kolejne "zabawki" gracze mają odblokowywać podczas zabawy.

Reklama

Twórcy jednocześnie zaznaczają, że już pracują nad poprawkami bazującymi na uwagach osób, które brały udział w pierwszej becie. Starają się pozbyć różnorakich błędów, a także ulepszyć system dobierania użytkowników - tak zwany matchmaking.

Pełna wersja Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje 4 listopada na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy