Kiedy będzie można zacząć pobierania Cyberpunk 2077?

​CD Projekt sprecyzował, kiedy dokładnie będzie można zacząć pobieranie Cyberpunk 2077, jeśli zdecydowaliśmy się na zamówienie przedpremierowe. Wiemy także, kiedy dokładnie będzie można rozpocząć rozgrywkę, co jest znacznie prostsze na konsolach niż na komputerach osobistych.

Zaczynając od PC, w Polsce gra zostanie odblokowana w czwartek, 10 grudnia, o godzinie 01:00 w nocy. Jeśli chcemy zagrać o północy, musimy wybrać się do Wielkiej Brytanii (lub innego kraju z tej strefy czasowej). Na konsolach zagramy właśnie o północy - bez względu na region lub kraj.

Jeśli o wcześniejszym pobieraniu plików mowa, to posiadacze konsol Xbox mogą już zacząć - preload jest dostępny od wczoraj. Następni w kolejce będą gracze PC, począwszy od poniedziałku, 7 grudnia. Tego dnia - o północy - będzie można zacząć pobieranie, ale tylko jeśli kupiliśmy grę w sklepie GOG.

Reklama

Posiadacze zamówień przedpremierowych na Steamie oraz w Epic Games Store będą mogli zacząć pobieranie tego samego dnia - 7 grudnia - o godzinie 17 polskiego czasu. Ostatni do ściągania przystąpią zwolennicy PlayStation - dopiero na dwa dni przed premierą, 8 grudnia. Oby wystarczyło.

Jeśli o rozmiarze mowa, to należy nastawić się na około 60 GB do pobrania, w zależności od platformy docelowej. Można także spodziewać się łatek, już w dniu premiery. Pozostaje mieć nadzieję, że ta ostatnia nie będzie zbyt duża i większość graczy będzie mogła grać 10 grudnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy