Keanu Reeves nie dotyka kobiet, które proszą o zdjęcie

Keanu Reeves - jedno zdjęć, na którym znany aktor pozuje z fanami. /materiały źródłowe

​Dzięki wystąpieniu na konferencji Microsoftu przed targami E3 aktor Keanu Reeves podbił sieć, stając się gwiazdą nie tylko prezentacji Cyberpunk 2077, ale także licznych memów. Internauci pilnie ruszyli w poszukiwaniu materiałów do przeróbek i szybko zauważyli pewną intrygującą prawidłowość.

Okazuje się bowiem, że popularny mężczyzna nigdy nie dotyka kobiet, które proszą go o wykonanie wspólnego zdjęcia. Unika też kontaktu fizycznego z koleżankami po fachu, jeśli - na przykład - zajmuje się promowaniem jakiejś produkcji ze swoim udziałem. Nikt nie wie jednak dlaczego.

Pewne jest jednak, że Reeves jest wyjątkowym miłośnikiem tak zwanej metody "hover hand", co można luźno przetłumaczyć na "lewitującą dłoń". Ta zaawansowana technika pozowania polega na tym, by już prawie objąć fankę, lecz ostatecznie zatrzymać się centymetry od ostatecznego kontaktu.

Reklama

Materiału dowodowego można znaleźć w sieci całkiem sporo. Wyraźnie widać, że aktor doprecyzował to rozwiązanie do perfekcji, skutecznie unikając dotykania fanek, bez względu na ich ubiór, wiek, oświetlenie, ustawienie, pozycję społeczną i tak dalej.

Jeśli kobiet jest zbyt wiele, jak na przykład podczas wspólnego prezentowania się z całą grupą koleżanek po fachu na tak zwanej "ściance", sprytny aktor ma jeszcze prostsze rozwiązanie ewentualnych problemów: trzyma ręce w kieszenie. A to szczwany lis!

Teorii na temat tego, dlaczego Keanu zachowuje się w ten sposób, jest równie dużo, co materiału dowodowego. Niektórzy sugerują, że aktor jest po prostu fanem podejście z Korei Południowej, gdzie taki brak kontaktu fizycznego jest postrzegany jako właściwe zachowanie.

Inni, już nieco mniej żartobliwie, sugerują, że aktor może być po prostu świadom problemów, jakie mogą być związane z ewentualnymi oskarżeniami o niewłaściwe dotykanie. Popularyzacja ruchu #MeToo sprawiał bowiem, że obecnie nietrudno o takie kłopoty.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy