Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Just Cause 3: Gracze muszę poczekać na patcha

Twórcy Just Cause 3 mają świadomość tego, że nie wszyscy są zadowoleni z efektów ich pracy i zapowiadają poprawę. Jednak gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

No kto by się spodziewał: gra z otwartym światem, w której rozpętuje się chaos, rozwala wszystko, co popadnie i przyczepia linką przedmioty i istoty, obserwując śmieszne efekty, ma trochę problemów technicznych. Odpowiedź: wszyscy. Na szczęście Avalanche zdaje sobie sprawę z tego, że niektórzy mają z grą ciężką przeprawę.

Reklama

Oto odpowiedź twórców Just Cause 3: "Wiemy, że niektórzy z was mają problemy techniczne - zajmujemy się nimi wszystkimi i jesteśmy w pełni poświęceni, by dostarczyć wam najlepsze możliwe doświadczenia".

"Wiemy, że chcecie konkretnych informacji na temat tego, kiedy pojawi się łatka i co zostanie naprawione - z przyjemnością dalibyśmy wam tę informację i zrobimy tak, jak tylko będziemy sami wiedzieć. W tej chwili jednak - trochę ponad dzień po premierze gry - po świecie naszej gry biegają ogromne liczby graczy, więc monitorujemy wszystkie dane, które otrzymujemy" - czytamy dalej.

"Potrzebujemy trochę więcej czasu, aby odtworzyć niektóre z tych błędów i stworzyć ich rozwiązania. Bądźcie jednak spokojni - jesteśmy w pełni poświęceni, by uczynić Just Cause 3 tak zajefajnym, jak się da. Wiemy już, że wiele ludzi bawi się w grze doskonale, ale zrobimy co tylko możemy, żeby upewnić się, że wszyscy podczas gry uśmiechają się i śmieją" - dodaje producent.

Czekamy. Te wieżyczki nie zawalą się same, a samochody nie wystrzelą się w powietrze bez naszej pomocy. Chyba że z powodu błędu.

Dowiedz się więcej na temat: Just Cause 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje