Reklama

Joker dołączy do Mortal Kombat 11

​Już od jakiegoś czasu wiemy, że popularna bijatyka Mortal Kombat 11 otrzyma Jokera jako jedną z dodatkowych postaci. Teraz słynnego żartownisia - przywróconego do szerszej świadomości przez sukces filmu "Joker" - zaprezentowano w najnowszym trailerze. Nie brakuje brutalnych dowcipów.

Materiał wideo pełen jest nietypowych gadżetów, takich jak rękawica bokserska na sprężynie i laleczka w kształcie Batmana. Wszystko to oczywiście w ramach żartów i dobrej zabawy. No, może nie do końca. Cios kończący w wykonaniu Jokera jest nieco bardziej brutalny.

Dla ataku kończącego "fatality" zarezerwowano sporych rozmiarów tort, który Joker wciska na głowę oponenta i sugeruje, że to by było na tyle, nikt nie ucierpiał, wszyscy dobrze się bawią! Nagle ciasto eksploduje, a nasz bohater wykańcza sprawę z karabinu maszynowego. Ależ nas nabrał!

Reklama

Joker debiutuje w Mortal Kombat 11 już 28 stycznia, znacznie różniąc się od wersji znanej już z Injustice 2. "Friendship" z tortem to także nawiązanie do jednego z popularnych przed laty "ciosów" kończących, a ramach których potyczki pełne były przyjaźni i miłości. Teraz to jednak tylko żart.

Jednocześnie ujawniono kilka dodatków kosmetycznych. Również 28 stycznia debiutuje zestaw DC Elseworlds, obejmujący Kitanę jako Catwoman, Barakę jako Killer Croca oraz Nooba jako Batman Who Laughs. Do tego nowe przebranie dla Gerasa, także inspirowane uniwersum DC Comics.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy