Japanese Drift Master: Wiemy, kiedy odbędzie się prezentacja wersja demo

Japanese Drift Master to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier na rynku produkcji traktujących o wyścigach. Gra tworzona przez warszawskie studio Gaming Factory powoli wchodzi w coraz bardziej zaawansowaną fazę. Twórcy poinformowali już, kiedy będziemy mogli zagrać w wersję demonstracyjną JDM. Wiążą oni duże nadzieje w związku z tym tytułem.

Polskie Japanese Drift Master może zachwycić fanów szybkich aut

Japanese Drift Master to polska gra, która spotyka się ze sporymi oczekiwaniami ze strony graczy pasjonujących się wyścigami samochodowymi. Jak sam tytuł wskazuje, głównym motywem będzie drifting, czyli kontrolowane uślizgi na specjalnie przygotowanym torze, z których mistrzowie tej dziedziny wychodzą bez żadnych problemów.

Kultura tego rodzaju specyficznych wyścigów szczególny wybuch przeżywała w pierwszej dekadzie XXI wieku, gdy do kin trafił film Tokio Drift. Właśnie ta produkcja z 2006 roku posłużyła za inspirację dla Gaming Factory, odpowiadającego za pracę nad grą. W niektórych elementach możemy dopatrzeć się także inspiracji serią Need for Speed, wszak tam też mieliśmy różne konkurencje polegające na rywalizacji driftingowej. Klimat japoński jest bardzo mocno widoczny w dotychczas opublikowanych fragmentach z rozgrywki, co niewątpliwie jest plusem tej gry.

Reklama

Deweloperzy do tej pory byli bardzo tajemniczy w sprawie ogłoszeń publikacji Japanese Drift Master. Teraz poznaliśmy datę prezentacji wersji demonstracyjnej.

Wiemy, kiedy pojawi się demo Japanese Drift Masters

Premiera dema odbędzie się podczas wydarzenia Steam Next Fest i nastąpi już 9 października. Od tego dnia każdy będzie mógł za darmo przetestować Japanese Drift Master. Wtedy będzie można wychwycić ewentualne błędy, które zostaną sukcesywnie naprawiane przed oficjalną premiera. Więcej na ten temat powiedział Mateusz Adamkiewicz z Gaming Factory.

Twórcy nie ukrywają, że mierzą także w rynek międzynarodowy. Dział gier wyścigowych jest bardzo popularny na całym świecie, każdego roku w sklepach pojawia się wiele tytułów o tej tematyce. Do rywalizacji próbuje stanąć również polskie Gaming Factory. Do tej pory w naszym kraju nie wyprodukowano wyścigowej gry, która w dużym stopniu podbiła serca graczy spoza Polski. Twórcy JDM mają w planach zmienić ten stan rzeczy.

Oficjalnej i dokładnej daty premiery gry jeszcze nie ustalono, choć wstępne plany mówią o 2024 roku. Na pewno wersja demo to duży krok do przodu, by ludzie mogli zapoznać się z produkcją i wystawić jej pierwsze oceny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Japanese Drift Master
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy