Jak zdobywać dropy do Hogwarts Legacy?

​Z okazji premiery Hogwarts Legacy twórcy organizują specjalne wydarzenie dla widzów Twitcha. Oglądając transmisję na tej platformie, gracze mogą odebrać darmowe przedmioty dla swojego czarodzieja.

Jak zdobyć dropy do Hogwarts Legacy?

Do zdobycia łącznie są cztery przedmioty kosmetyczne do Hogwarts Legacy. Każdy z nich dostajemy co 30 minut spędzonych na którejś z transmisji na Twitchu. W kategorii Hogwarts Legacy streamy będą oznaczone tagiem "Drops Enabled". W ten sposób najłatwiej znaleźć jest transmisje, które biorą udział w aktualnym wydarzeniu.

Dropy do Hogwarts Legacy będzie można zdobyć do 25 lutego 2023 roku, do godziny 10:00.

Reklama

Połączenie konto WB Games i Twitch

Po obejrzeniu transmisji na Twitchu zostaniecie powiadomieni o odblokowaniu wszystkich przedmiotów i odesłaniu do swojego ekwipunku. Na górze strony pojawi się zakładka "Hogwarts Legacy Drops", a zaraz pod nią przycisk "Connect". Aby połączyć konta WB Games i Twitch trzeba wcisnąć ten przycisk. Zostaniecie odesłani na stronę WB Games, poproszeni o zalogowanie i po połączeniu kont będziecie mogli odebrać zdobyte przedmioty.

Jakie przedmioty rozdaje Warner Bros.?

Do zdobycia są cztery przedmioty kosmetyczne do Hogwarts Legacy - okulary, czapka, szalik oraz strój. Dzięki prostemu systemowi transmogu w grze możecie przebrać swojego czarodzieja w zdobyte części garderoby, nie zmieniając przy tym statystyk posiadanych przedmiotów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | twitch.tv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama