Hogwarts Legacy - ukończenie wszystkich aktywności może zająć nawet 70 godzin

​Niektórzy gracze już teraz mogą rozpoczynać swoją przygodę w Hogwarts Legacy. Inni dalej rozważają jednak zakup i jednym z czynników istotnych dla podjęcia tej decyzji może być długość gry.

Subskrypcje stają się ostatnio coraz bardziej popularne, większość wydawców regularnie organizuje przeceny na swoje produkcje, a o znalezienie dobrej gry w racjonalnej cenie nie jest trudno. Ceny gier AAA mocno jednak wzrosły i gracze rozważający zakup jakiegoś tytułu mają aktualnie przed sobą dużo twardszy orzech do zgryzienia.

Jednym z czynników mających największy wpływ na zakup gry jest jej długość. Niektórzy potrafią przeliczać stosunek liczby spędzonych w grze godzin do ceny, ale inni chcą po prostu upewnić się, że danemu tytułowi nie brakuje zawartości. Nie inaczej jest w przypadku Hogwarts Legacy, głównego ostatnio przedmiotu dyskusji fanów Harry’ego Pottera.

Reklama

Jak widać w powyższym tweecie, nowa gra Avalanche ma sporo zawartości do zaoferowania, ale sam wątek główny nie należy do najdłuższych. W niecałe 20 godzin możemy zapoznać się z historią Hogwarts Legacy, a kolejne 50 spędzić, odkrywając otwarty świat, biorąc udział w rozsypanych po mapie aktywnościach i zbierając znajdźki.

Ponad 600 znajdziek brzmi jak doskonała atrakcja dla osób, które nie odkładają gry na półkę, dopóki nie zdobędą wszystkich osiągnięć. Hogwarts Legacy zapowiada się na gratkę zarówno dla łowców trofeów, jak i dla miłośników świata Harry’ego Pottera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama