​Jak wpisywać kody do The Sims 4? Jak korzystać z kodów na PC i konsolach?

W The Sims 4 znajduje się bardzo szeroka paleta kodów, z których możemy korzystać, wpływając na stan naszych pieniędzy (Simoleonów), potrzeby Simów, cechy postaci, umiejętności czy możliwość budowania. Wyjaśniamy, jak możecie w najprostszy sposób korzystać z kodów zarówno na PC/Mac, jak również na konsolach.

Kody nieodzownie związane są z większością gier, które oparte są o tryb jednoosobowy. Wpisanie odpowiednich komend nie tylko może pomóc nam w przejściu danej gry lub jej konkretnego etapu, ale także dzięki kodom możemy w skuteczny sposób urozmaicić całą rozgrywkę i oszczędzić sporo czasu.

The Sims 4 z kodów możecie korzystać w bardzo prosty sposób, a my podpowiadamy Wam, jak włączyć i wpisywać kody.

Reklama

The Sims 4. Jak wpisywać kody na platformie PC/Mac?

Przede wszystkim należy włączyć w grze konsolę kodów. By to zrobić, wystarczy na klawiaturze wcisnąć kombinację klawiszy CTRL+SHIFT+C (w przypadku Maca - CMD+Shift+C). W tym momencie powinno pojawić się specjalne okienko, do którego można wpisywać konkretne kody. Pamiętajcie, by każdą komendę z kodem zatwierdzić klawiszem ENTER.

The Sims 4. Jak wpisywać kody na konsolach: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

Na wstępie musimy zacząć nową grę lub uruchomić zapis dowolnej gry. W dalszej kolejności otwieramy konsolę kodów. Wykonamy to poprzez przytrzymanie wszystkich czterech bumperów na raz. Jeśli używamy klawiatury i myszki podłączonych do konsoli, to obowiązuje taka sama kombinacja klawiszy co w przypadku PC, czyli CTRL+SHIFT+C.

Aby skutecznie wpisywać kody na konsolach, należy uprzednio w polu z komendami wpisać: testingcheats true. Formuła pozwoli nam na wyłączenie osiągnięć w grze i jednoczesne uruchomienie pożądanej funkcji z kodami. Od teraz możemy już bez przeszkód wpisywać i zatwierdzać konkretne kody.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama