Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

House Party wraca na Steama

​W zeszłym tygodniu gra została usunięta z platformy ze względu na pornograficzne treści, jakie zawiera. Teraz oficjalnie wraca na listy i można ją nabyć w trybie Early Access.

House Party to gra przygodowa inspirowana takimi klasykami tego gatunku, jak Leisure Suit Larry czy Monkey Island. Niezależne studio Eek! Games przeniosło koncepcje z wymienionych tytułów do ładnej oprawy 3D.

Reklama

Gra zaczyna się gdy wchodzisz do domu, w którym już trwa impreza. Twoim zadaniem jest doprowadzenie do jednego z wielu możliwych zakończeń, poprzez rozwiązywanie mini zagadek oraz odbywanie rozmów z uczestnikami domówki. Unikatową częścią tej gry jest to, że my sami piszemy scenariusz rozgrywki, podejmując różne decyzje, które mogą otworzyć lub zablokować ścieżki fabularne.

Sama rozgrywka jest czystą rozpustą. W grze doświadczymy sporą dawkę wulgarnych dialogów, nagości, imprezowych gier, bitek, scen seksu i wiele, wiele więcej. Gra pojawiła się na platformie Steam 30 czerwca, jednak zaraz została zablokowana. Valve tłumaczy tę decyzję tym, że gra zawiera sceny, które nie powinny być skierowane do osób niepełnoletnich. Produkcja wróciła na platformę, a jej twórcy zapewniają, że jej zawartość ma identyczny wydźwięk jak poprzednio.

"Pewnie wszyscy się zastanawiają nad zmianami, jakie wprowadziliśmy, by gra mogła powrócić. Z wielką radością mogę ogłosić, że w obecnej formie gra jest w 100% taktowna" - brzmi oficjalne ogłoszenie studia.

Problemem, który zauważyło Valve, były nieocenzurowane sceny łóżkowe, które w aktualnej wersji zostały "zapikselowane" przez twórców. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów nagości jest to, że producenci już udostępnili darmowy patch, który usuwa rozmyte piksele, zakrywające intymne części ciała.


Dowiedz się więcej na temat: House Party

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje