Reklama

Horizon Zero Dawn: Complete Edition za darmo dla posiadaczy PS4 i PS5

​Sony kontynuuje akcję Play at Home i obdarowuje nas kolejnymi produkcjami, żeby zachęcić nas do spędzania czasu bezpiecznie w domu.

Sony i Guerrilla Games poinformowało właśnie, że jeden z największych hitów poprzedniej generacji, czyli Horizon Zero Dawn, zostało udostępnione za darmo dla wszystkich właścicieli konsol Playstation 4 i PlayStation 5. Co ważne, nie musimy posiadać aktywnego abonamentu PS Plus, żeby skorzystać z tej oferty - jest ona dostępna zupełnie bez opłat do 14 maja. Jeśli więc nie mieliście okazji przetestować jeszcze tej produkcji albo macie ochotę na sentymentalny powrót, to trudno wyobrazić sobie lepszą okazję.

Reklama

Poza tym, wersja udostępniona przed firmy to Complete Edition, co oznacza, że zyskujemy dostęp nie tylko do podstawowej wersji, ale i zawartości dodatkowej, w tym dodatku Frozen Wilds i cyfrowego artbooka (gra jest przepiękna, więc naprawdę warto się na niego skusić). A jako że Horizon Zero Dawn nie podlega zasadom subskrypcji PS Plus, w ramach której Sony udostępnia darmowe gry abonentom, to będziemy mogli się nim cieszyć bez opłaconej usługi również po 14 maja.

A jeśli chodzi o grę i jej fabułę, to jej główną bohaterką jest Aloy, wojowniczka plemienia Nora, która żyje w postapokaliptycznym świecie przejętym przez mechaniczne zwierzęta. Pewnego dnia wydarzenia zmuszają ją do wyruszenia na misję w celu poznania tajemnicy pochodzenia maszyn i swojego przeznaczenia.

Przypominamy, że Horizon Zero Dawn zadebiutowało oryginalnie w 2017 roku jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4, a 7 sierpnia 2020 roku odświeżona wersja gry, tj. Właśnie Complete Edition, została wydana na komputery z systemem Microsoft Windows. Co więcej, po olbrzymim sukcesie tej odsłony Guerrilla Games poinformowało o tworzeniu kontynuacji, czyli  Horizon Forbidden West, która trafi na PS4 i PS5 w drugiej połowie tego roku - wygląda więc na to, że Sony chce, żebyśmy wcześniej odświeżyli sobie serię.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Horizon Zero Dawn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje