Horizon: Prequel Forbidden West pojawi się już niedługo!

Wielu graczy z niecierpliwością oczekuje co nowego pojawi się w serii Horizon. Możemy być już niemal pewni, że na nasze konsole (i zapewne komputery) zmierza trzecia i ostatnia część serii.

Ze strony samego Sony czy też studia Guerrilla Games nie było może jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale w sieci krąży już tyle ogłoszeń z ofertami pracy oraz innych odniesień do trzeciej części serii, że jej ogłoszenie to już zapewne tylko kwestia czasu. Tak naprawdę jednak trwają prace nad kilkoma projektami osadzonymi w świecie Horizon.

Oprócz niezapowiedzianej trzeciej odsłony, pojawiają się plotki, że seria dostanie własny tytuł z serii LEGO, który powinien zostać potwierdzony jeszcze tego lata. Ma nosić tytuł LEGO Horizon Adventures, a jego twórcy powinni mieć już nawet gotowy zwiastun, czekający jedynie na oficjalną prezentację. Mówi się też o grze z trybem multiplayer. Materiał wideo z takiej gry nawet wyciekł już do sieci jakiś czas temu. No i na koniec, pojawiły się spekulacje na temat oficjalnego remake’u pierwszej odsłony - a, że pierwszy Horizon został dodatkowo usunięty z biblioteki PlayStation Plus, to jeszcze dodatkowo podsyciło oczekiwania graczy.

Reklama

Będzie też coś dla fanów “gier bez prądu" - Horizon Forbidden West: Seeds of Rebellion to nachodząca, kooperacyjna gra “analogowa", której akcja ma się dziać zanim Aloy pojawiła się na Zakazanym Zachodzie. Towarzyszy jej wczesna faza buntu Regalii, lidera Tenakth, którego gracze Forbidden West z pewnością dobrze kojarzą. Gracze wcielą się w wiernych sprzymierzeńców Tenakthów. Nieodłącznym elementem gry mają być walki - zarówno z maszynami jak i buntownikami oraz Czerwoną Zarazą.

Gra ma być łatwa do przyswojenia, nawet jeśli nie jesteście wymiataczami w tego rodzaju produkcjach - walka ma mocno przypominać tę, którą znamy z ekranów konsol i komputerów. W nasze ręce zostanie oddana typowa broń Aloy, jak również pojawi się możliwość zakładania pułapek.

Seeds of Rebellion powstaje dzięki wsparciu zebranemu w serwisie Kickstarter.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon: Forbidden West
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy