Hogwarts Legacy ze świetną oglądalnością na Twitchu. Rekord Cyberpunka pobity!

​Na Hogwarts Legacy czekali najwyraźniej nie tylko fani Harry'ego Pottera, ale również streamerzy. Najwięksi twórcy Twitcha sięgnęli wczoraj po nową produkcję Avalanche, która przyciągnęła do siebie rekordową liczbę widzów.

W najlepszym momencie Hogwarts Legacy na Twitchu oglądało wczoraj ponad 1,3 miliona użytkowników. Gra pobiła tym samym rekord Cyberpunka 2077 z grudnia 2020 roku, kiedy w tej kategorii zebrało się 1,1 miliona widzów. Jest to największy wynik dla gry single player.

Jedną z głównych przyczyn tak wysokiej oglądalności są dropy, które zaplanowano w dniu rozpoczęcia wczesnego dostępu do Hogwarts Legacy. Wystarczyło wczoraj spędzić 20 minut, oglądając jedną z transmisji, żeby odblokować przedmioty do swojego czarodzieja.

Reklama

Hogwarts Legacy prawdopodobnie osiągnęło już swój najlepszy moment na Twitchu, ale popularność samej gry powinna rosnąć. Wczoraj rozpoczął się dopiero wczesny dostęp do gry, a oficjalna premiera nastąpi dopiero w piątek. Hogwarts Legacy jest już dostępne dla posiadaczy PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S we wczesnym dostępie. 10 lutego nastąpi premiera podstawowej wersji gry, 4 kwietnia gra Avalanche pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One, a 25 lipca trafi na Nintendo Switcha.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Twitch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy