Jak zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne do Hogwarts Legacy?

​Z okazji premiery Hogwarts Legacy gracze będą mogli odebrać darmowych przedmiotów kosmetycznych do gry. Oto jak zdobyć kilka ozdóbek dla swojego czarodzieja.

Konta WB Games i Harry Potter Fan Club

Aby odebrać darmowe przedmioty kosmetyczne do Hogwarts Legacy, trzeba najpierw mieć założone konta na dwóch platformach - WB Games oraz Harry Potter Fan Club. Ten drugi portal będzie dodatkowo wymagał wypełnienia krótkiego testu, który przypisze Wam konkretny Dom, Patronusa oraz różdżkę.

Jak odblokować przedmioty w Hogwarts Legacy?

Po wypełnieniu krótkiego testu na dole strony pojawi się informacja o ekskluzywnej zawartości do Hogwarts Legacy dla członków Harry Potter Fan Club, a pod nim przycisk "Connect Now". Po kliknięciu tego przycisku zostaniecie przeniesieni na stronę WB Games, gdzie trzeba zalogować się na swoje konto. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostaniecie poinformowani o połączeniu obu kont.

Reklama

Ten sam proces można wykonać po uruchomieniu gry, jeżeli macie aktywne konta. Przed wejściem do menu głównego Hogwarts Legacy informuje o tej ekskluzywnej ofercie i pozwala połączyć ze sobą oba konta.

Jakie przedmioty są do odblokowania?

Powyżej możecie zobaczyć, co dokładnie trafi do waszego ekwipunku, jeżeli podążaliście wspomnianymi wcześniej krokami. Na zestaw ekskluzywnych przedmiotów składają się maska, płaszcz oraz różdżka, która została Wam przypisana na stronie Harry Potter Fan Club po wypełnieniu specjalnego testu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama