​Hi-Fi Rush sprzedaje się lepiej niż Forspoken. To może być prawdziwy hit

Xbox postanowił zaskoczyć wszystkich graczy i trzeba przyznać, że sztuka ta okazała się pomyślna jak nigdy. Podczas Developer_Direct ogłoszono, że na rynek wydana została tajemnicza gra o tytule Hi-Fi Rush. Dzieło od razu powędrowało do biblioteki usługi Xbox Game Pass.

Od tamtej pory minęło zaledwie kilka dni, a Hi-Fi Rush notuje fantastyczną sprzedaż. Gra tworzona przez Tango Gameworks od Bethesdy znajduje się na ósmej lokacie najlepiej sprzedających się produktów tygodnia Steama. Tym samym Hi-Fi Rush wyprzedza m.in. Forspoken, które debiutowało dzień wcześniej i niosło przed swoją premierą dosyć bogatą kampanię promocyjną.

Hi-Fi Rush. Co to za gra i na czym polega jej fenomen?

Jak już wspomnieliśmy, za Hi-Fi Rush odpowiada studio Tango Gameworks, czyli zespół, który w przeszłości tworzył kultową serię The Evil Within oraz produkcję Ghostwire: Tokyo. Wiele wskazuje na to, że najnowsze dzieło produkowane przez tych deweloperów również będzie miało okazję podbić rynek gier... i to w przebojowym nastroju.

Reklama

Hi-Fi Rush jest rytmiczną grą akcji z licznymi elementami bijatyki i przygodówki. W produkcji przyjdzie nam wcielić się w Chaia, niedoszłą gwiazdę rocka. Wraz ze swoją ekipą nasz protagonista zamierza wypowiedzieć wojnę rytmiczną złej megakorporacji.

W praktyce Hi-Fi Rush to dynamiczna bijatyka, w której wszystko rozgrywa się przy akompaniamencie muzyki. Gra pozwala na rozmaite kombinacje i zróżnicowane ataki. Poza wątkami fabularnymi, które mogą nieco intrygować, na pochwałę zasługuje ogromny poziom efektownych pojedynków i ciekawa bajkowa oprawa graficzna.

Hi-Fi Rush dostępne jest od kilku dni na platformie Steam, jak również w ramach usługi Xbox Game Pass. W momencie pisania tego materiału w serwisie należącym do Valve gra zgromadziła blisko 4 tys. recenzji, z czego aż 98% pozytywnych.

Czy Hi-Fi Rush może okazać się niespodziewanym hitem 2023 roku w branży gier?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hi-Fi Rush

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama