Xbox przygotował niespodziankę dla graczy. Miło się zaskoczycie

Wczorajszemu pokazowi gier Xboxa, Developer_Direct, towarzyszyła pewna niespodzianka. Xbox oraz Bethesda wypuściły grę rytmiczną, która z miejsca stała się hitem - mowa o Hi-Fi Rush.

Po wczorajszym Developer_Direct gracze spodziewali się przede wszystkim informacji o grach takich jak Minecraft Legends, Redfall, Elder Scrolls Online oraz nowa Forza Motorsport, ale dostali coś jeszcze - tajemniczą grę, zatytułowaną Hi-Fi Rush. Co więcej, gra ta trafiła od razu do biblioteki Xbox Game Pass. Tak więc gracze mogli zaraz po pokazie pobrać nowy tytuł i na własnej skórze sprawdzić o co w nim chodzi.

Reklama

Czym jest Hi-Fi Rush?

Twórcami gry są ludzie ze studia Tango Gameworks, tego samego, które stało za The Evil Within oraz Ghostwire: Tokyo. Hi-Fi Rush to połączenie gry przygodowej, bijatyki, a wszystko co się dzieje z graczem i wokół niego odbywa się w takt przygrywającej nam w tle muzyki. Grę charakteryzuje nie tylko oryginalny soundtrack, ale też animowana, komiksowa grafika.

Walka w rytmie rocka

Naszym bohaterem jest przyszła gwiazda rocka, Chai, który otrzymał robotyczne ramię od korporacji Vandelay, by dalej grać. Jednak przy procesie montażu coś idzie nie tak i okazuje się, że nie tylko nasze nowe ramię, ale cały Chai zostaje przeznaczony do “zezłomowania". Musimy więc uciec i pokonać złą korporację, wykorzystując do tego celu naszą starą gitarę i poczucie rytmu.

Pierwszy hit tego roku?

Gra pełna jest scen, gdzie bohater atakuje przeciwników do rytmu muzyki w tle, buduje combosy i inne, potężne ataki. Wszystkiemu towarzyszy sympatyczna fabuła, wpadający w ucho soundtrack oraz kolorowa grafika i pełne efektów walki. Wygląda więc na to, że pomimo tak niespodziewanego wydania, Hi-Fi Rush może być jednym z hitów tego roku.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hi-Fi Rush

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy